Białko Brązowego Ryżu (Brown Rice Protein) 80
Dla WeganTAKDla WegetarianTAKBezglutenoweTAKNaturalne Aromaty i BarwnikiTAKDla DiabetykówTAKGMO FreeTAK

Białko Brązowego Ryżu (Brown Rice Protein) 80

Bezglutenowe: TAK
Dla Diabetyków: TAK
Dla Wegan: TAK
Dla Wegetarian: TAK
GMO Free: TAK
Naturalne Aromaty i Barwniki: TAK
status_icon
Produkt niedostępny
4.82/ 5
11 opiniinapisz opinie
89.00 / 1szt.
brutto
dostawa od 12,00 zł
cennik dostaw
Out Of Stock
dodaj do obserwowanych
Informacje o produkcie

Niemodyfikowane genetycznie, bezglutenowe, 80% zawartości białka.
Idealny produkt dla wegan i wegetarian.
Wspomaga odbudowę oraz wzrost osłabionych mięśni.

BROWN RICE PROTEIN 80

 

Brown Rice Protein 80 produkowany przez firmę The Protein Works to wysokiej klasy bezmleczny produkt wytwarzany poprzez ekstrakcję ziaren brązowego ryżu. Swoją popularność zawdzięcza on między innymi faktowi, iż jest on niemodyfikowany genetycznie oraz bezglutenowy. TPW™ Brown Rice Protein 80 jest wytwarzany w pełni za pomocą produkcji wewnętrznej, aby utrzymać odpowiednie standardy oraz dostarczyć organizmowi rzadkiej gamy aminokwasów.

Brown Rice Protein 80 jest idealnym wyborem zarówno dla wegan, jak i wegetarian, ponieważ jest on bogaty w białko, a ubogi w węglowodany oraz tłuszcz. Brown Rice Protein 80 jest również idealnym produktem dla osób będących na diecie bezglutenowej, którzy szukają dodatkowego źródła białka w ich diecie, potrzebnego między innymi podczas intensywnego treningu.

  • Niemodyfikowany genetycznie, bezglutenowy, 80% zawartości białka.
  • Idealny produkt dla wegan i wegetarian.
  • Wspomaga odbudowę oraz wzrost osłabionych mięśni.OPIS


Brown Rice Protein- najwyższej jakości białko ryżu brązowego

Brown Rice Protein 80 to bardzo popularny, wysokiej jakości produkt białkowy otrzymywany z ziaren pełnoziarnistego ryżu brązowego. Jego popularność przyniósł mu częściowo fakt, iż jest on produktem niemodyfikowanym genetycznie oraz niezawierającym glutenu. TPW™ Brown Rice Protein 80 jest produkowany wewnętrznie przez naszą firmę w celu osiągnięcia najwyższych standardów oraz dostarczenia do organizmu rzadkiej gamy aminokwasów. Nasz produkt zawiera ponad 24g białka w 30g porcji (w przeliczeniu na suchą masę), a jego rezultaty są poparte najnowszymi, niezależnymi badaniami.

 

Czym jest białko ryżu brązowego?

Brown Rice Protein jest wysokiej jakości produktem białkowym otrzymywanym ze skoncentrowanej postaci pełnoziarnistego ryżu brązowego. Produkt zawiera całą gamę rzadkich aminokwasów, co czyni go zbliżonym pod tym względem do mleka matki. Jest to produkt niemodyfikowany genetycznie oraz kompletnie pozbawiony mleka i jego pochodnych, co sprawia, iż jest idealną opcją dla osób cierpiących na alergie oraz posiadających specjalne wymagania żywieniowe. Brown Rice Protein jest wspaniałą alternatywą zarówno dla białka serwatki, jak i białka sojowego. Produkt jest ubogi w tłuszcze i węglowodany, jest świetnym źródłem błonnika oraz wszystkich najważniejszych dziewięciu aminokwasów egzogennych.

 

Brown Rice Protein – głęboko odżywczy suplement białkowy

Brown Rice Protein jest otrzymywany poprzez izolację białka z pełnoziarnistego ryżu brązowego. Białko ryżu brązowego jest używanie głównie przez sportowców wymagających wysokiej jakości suplementu białkowego, którzy nie chcą stosować białka pochodzącego z nabiału lub soi. Większość osób uzupełnia swoją dietę o białko ryżu brązowego z powodu specyficznych wymagań żywieniowych. Na dodatek, niektórzy sportowcy wolą ten rodzaj białka z powodu dodatkowych walorów odżywczych, które ze sobą niesie. Dla przykładu, produkt zawiera dużą ilość witamin z grupy B, szeroką gamę aminokwasów oraz dużą ilość błonnika. To dlatego prawdą jest, iż TPW™ Brown Rice Protein 80 jest uważany za jeden z produktów o najlepszej jakości na rynku.

 

Brown Rice Protein- Gwarancja jakości

Produkty TPW™ gwarantują najwyższą jakości składników suplementów. Dostawca każdego ze składników musi przejść rygorystyczne audyty oraz kontrole zanim zostanie on zaklasyfikowany jako certyfikowany dostawca TPW™. Dokładność, jakość oraz pełna zgodność to trzy rzeczy, które są wymagane od każdego składnika naszego produktu. Jest to część naszej polityki jakości, która obejmuje każdy wytwarzany przez nas produkt i wyróżnia nas w świecie producentów żywności dla sportowców.

Warto zauważyć, iż produkt jest wytwarzany wewnętrznie w zakładach The Protein Works™. Jest on zapakowany w foliową torbę z możliwością ponownego zamknięcia, aby zapewnić świeżość. Do każdego produktu dołączona jest miarka.

 

 

 

Opinia eksperta o produkcie BROWN RICE PROTEIN

"Grupa Robocza ds. Żywienia przy Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim uznaje, iż w celu wspierania siły oraz prędkości pracy mięśni poddanych treningom, atleci wymagają przyjmowania 1,7g białka na kilogram masy ciała każdego dnia. Co interesujące, późniejsze badania przeprowadzone na kanadyjskim McMaster University w Ontario udowodniły, iż atleci wymagają większej (lub co najmniej równej) dawki białka, którą zużywają oni, aby zapewnić prawidłowy przebieg procesów metabolizmu podczas ćwiczeń”

Źródło: Grupa Robocza ds. Żywienia przy Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim (Ron Maughan et al, 2004).

WARTOŚCI ODŻYWCZE

 

WARTOŚĆ ODŻYWCZE- W PRZELICZENIU NA PORCJĘ

Wartość: porcja 30g
Energia (kJ) 498
Energia (kcal) 117
Tłuszcz (g) 0.2
Węglowodany (g) 1.7
Błonnik (g) 1.1
Białko (g) 26.6

SKŁADNIKI

100% białko ryżu brązowego

 

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE UŻYCIA

Wielkość porcji: 30g (jedna duża miarka o pojemności 70ml) produktu

Zalecamy spożywanie 2-3 porcji produktu dziennie, w zależności od indywidualnych potrzeb.

 

Umieść 150ml-250ml wody lub mleka w swoim blenderze TPW™ Master. Dodaj jedną miarkę produktu (30g), wymieszaj i wypij.

Czym mniej wody lub mleka użyjesz, tym gęstszy będzie Twój shake. Gęstość napoju możesz dostosować według własnych upodobań.

 

Typowe dzienny rozkład dawek produktu Brown Rice Protein 80:

1 porcja po obudzeniu

1 porcja w ciągu dnia

1 porcja przed pójściem spać

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

 

Q. Kiedy powinienem spożywać białko ryżu brązowego?

A. Zależy do od Twojego stylu życia oraz przyjętych celów. Zalecamy spożywanie produktu w następujących porach: natychmiast po obudzeniu/30 minut przed ćwiczeniami/przed pójściem spać. Produkt można spożywać także o każdej innej porze dnia w przypadku większego zapotrzebowania na białko.

Q. Jak smakuje białko ryżu brązowego?

A. Sproszkowane białko ryżu brązowego posiada inny smak niż to, które pochodzi z serwatki lub soi. Dlatego jest ono idealne do zastosowania jako składnik w Twoim indywidualnie skomponowanym koktajlu.

Q. Czy ryż brązowy zawiera węglowodany?

A. Owszem, zawiera. Ryż brązowy jest przetwarzany w taki sposób, aby białko zostało oddzielone od węglowodanów, czyniąc produkt bogatym w białko, a ubogim w węglowodany i tłuszcz.

Q. Czy białko ryżu brązowego jest klasyfikowane jako „białko pełnowartościowe”?

A. Tak, białko ryżu brązowego zawiera wszystkie niezbędne 9 aminokwasów egzogennych.

Q. Jak dużo białka powinienem spożywać?

A. Zalecane jest, aby spożywać od 2 do 5 porcji produktów białkowych dziennie, w zależności od indywidualnych potrzeb. Jako porcja rozumiane jest 30g (jedna miarka) białka ryżu brązowego. Zalecane jest przyjmowanie 2g białka na kilogram masy ciała. Spożycie można dostosować zatem do indywidualnych cech danej osoby.

Q. Dlaczego konieczne jest przyjmowanie białka?

A. Spożywanie napojów białkowych może pomóc mięśniom rosnąć. Jest naukowo udowodnione, że pełnowartościowe białko wspomaga wzrost, regenerację oraz naprawę mięśni po intensywnym treningu lub ćwiczeniach.

Q. Czy każde białko ryżu brązowego jest takie samo, bez względu na markę?

A. Jak z wieloma rzeczami w życiu, jeżeli nie zadaje się odpowiednich pytań, nie uzyska się dobrej odpowiedzi. Jakość białka, a także jego zawartość w produkcie, mogą różnić się znacznie. W dodatku, nawet jeżeli produkt nazwany jest białkiem ryżu brązowego, nie oznacza to, że zawiera on jedynie izolat białka ryżu brązowego. Zalecamy przeczytanie listy składników oraz wartości odżywczych w tabelach umieszczonych na produkcie, aby lepiej zrozumieć jakiej jakości wyrób kupujemy. Możemy zapewnić, iż produkt Brown Rice Protein 80 jest czystym izolatem białka ryżu brązowego. Firma TPW™ zobowiązuje się do prowadzenia polityki klarowności informacji oraz otwartości w odniesieniu do każdego produktu i z tego powodu prezentujemy Państwu następujące informacje: 1. Profil produktu- kompletny opis produktu, w tym nasz certyfikat jakości, miejsce wytwarzania produktu. 2. Wgląd w produkt- kompletną analizę typu oraz ilości białek zawartych w produkcie. 3. Test produktu- bieżący certyfikat jakości otrzymany w wyniku analiz, które zapewniają niezależną weryfikację zawartości białka.
Q. Skąd mogę wiedzieć, czy białko jakie spożywam jest białkiem dobrej jakości?

A. Kluczową sprawą jest sprawdzenie zawartości białka w produkcie, co jest deklarowane na etykiecie. Szukaj białka ryżu brązowego z przynajmniej 80% zawartością białka i niemodyfikowanego genetycznie.

Q. Co oznaczają zwroty "dry basis" (“sucha masa”) oraz "as-is" (“masa rzeczywista”) w odniesieniu do zawartości białka?

A. Kiedy na etykiecie suplementu białkowego widnieje zwrot “sucha masa” oznacza on, iż obecność wody jest wliczona w ogólną masę białka zawartego w produkcie. Zawartość wody w suplementach białkowych wynosi zazwyczaj około 4%. Jednakże, kiedy zawartość białka jest opatrzona zwrotem „as-is”, oznacza to, iż jest ona podana bez uwzględnienia zawartości wody. Innymi słowami, jest to rzeczywista masa białka, którą dostarczysz swojemu organizmowi. Z powodu, iż ceny serwatki wzrastają znacznie w ostatnich latach z powodu dużego zapotrzebowania na produkty żywienia dla sportowców, niektóre marki mogą nie podawać prawdziwej wartości ilości białka w ich produktach. Firma TPW™ wierzy w skuteczność jawności i przejrzystości informacji, aby dać klientowi 100% pewność podczas wyboru suplementu białkowego. Na każdym naszym produkcie możesz odczytać zarówno zawartość suchej masy, jak i masy rzeczywistej. Jeszcze raz należy powtórzyć, wszystko zależy od tego, czy wiemy jak szukać odpowiedniego produktu.

Q. Czy białko ryżu brązowego jest odpowiednie dla wegetarian i wegan?

A. Tak, produkt jest odpowiedni zarówno dla wegetarian, jak i dla wegan, a także dla osób będących na diecie bezglutenowej.

Q. Czy białko ryżu brązowego jest wchłaniane przez organizm tak szybko jak białko serwatki?

A. Ryż brązowy zawiera białko łatwe do strawienia, a zatem jego wskaźnik absorpcji przez organizm nie różni się znacznie od wskaźnika absorpcji białka serwatki.

Q. Czy mogę przyjmować Brown Rice Protein z innymi suplementami?

A. Tak. Przed każdorazowym włączeniem do diety suplementu białkowego zalecamy sprawdzenie wskazówek dotyczących stosowania tego suplementu wraz z innymi produktami. Białko ryżu brązowego jest najczęściej przyjmowane wraz z kreatyną, owsem, BCAA oraz glutaminą. W rzeczywistości, wchłanianie białka w organizmie może być wspierane poprzez przyjmowanie węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym, co powoduje wzrost poziomu insuliny we krwi i pomaga składnikom odżywczym szybciej dotrzeć do mięśni.

Q. Czy mogę przedawkować białko?

A. Jeżeli nie będziesz spalał dodatkowych kalorii, które przyjmujesz wraz z białkiem, może to doprowadzić do wzrostu masy ciała. Nie zostały zauważone żadne inne efekty uboczne przyjmowania białka.

Q. Czy są znane jakiekolwiek efekty uboczne związane z zażywaniem białka ryżu brązowego?

A. Nie są znane żadne efekty uboczne związane ze spożywaniem produktu Brown Rice Protein 80.

Q. Czy jakiekolwiek pożywienie zawiera białko ryżu brązowego ?

A. Nie, brak jest produktów, które zawierają właściwy koncentrat białka ryżu brązowego.

Q. Czym jest białko ryżu brązowego?

A. Białko ryżu brązowego to skoncentrowana część pełnoziarnistego ryżu brązowego.

Q. Jakich efektów powinienem się spodziewać w związku z przyjmowaniem suplementu białka ryżu brązowego podczas moich treningów?

A. Rezultaty mogą różnić się w zależności od diety, stylu żywienia, typu treningu oraz indywidualnych cech organizmu. Zazwyczaj, produkt pomaga powiększyć masę mięśniową oraz wspiera metabolizm. Może on także redukować uszkodzenia mięśni po treningach oraz skrócić czas ich regeneracji. W prostych słowach, po spożyciu produktu powinieneś być w stanie szybciej wrócić na siłownię i zacząć znowu trenować.

Q. Kto powinien skorzystać na przyjmowaniu suplementu Brown Rice Protein 80?

A. Osoby pragnące zbudować masę mięśniową oraz sportowcy siłowi. Sportowcy wytrzymałościowi. Osoby na diecie kontrolującej wagę ciała. Osoby rozpoczynające treningi. Osoby uprawiające sporty zespołowe. Wszyscy Ci, którzy pragną uniknąć w swojej diecie nabiału i soi, a także pszenicy, glutenu i jaj.

Parametry techniczne:
GMO Free:
TAK
Bezglutenowe:
TAK
Dla Diabetyków:
TAK
Dla Wegan:
TAK
Dla Wegetarian:
TAK
Naturalne Aromaty i Barwniki:
TAK
Opinie użytkowników
Ilość opinii: 11 Średnia ocena: 4.82
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Dobrze się rozpuszcza, w smaku neutralne, choć pozostaje mączny posmak. Polecam!
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Białko w pełni spełnia swoje zadanie. Ma być skuteczne i takie jest. Polecam. :)
Opinia naszego klienta w Opineo
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Całkowicie spełnia moje oczekiwania
Opinia naszego klienta w Opineo
Ocena: Ocena: 4
Autor:
Produkt ok. Troche smakuje piaskiem. Co do efektow - zobaczymy
Opinia naszego klienta w Opineo
Ocena: Ocena: 5
Autor:

nie mam zastrzezen, choc bez dodatkow ciezkie do przelkniecia z powodu piaskowego smaku, ktory jednak dobrze daje sie maskowac przez zmieszanie z gestem napojem. raczej zostane przy tym produkcie.

Ocena: Ocena: 4
Autor:
Zdecydowałem się na ten rodzaj białka, bo nie chciałem zwierzęcego. W smaku bardzo neutralne, warto dodać jakiś owoc. Rozpuszcza się dobrze, nie powstają grudki (mieszałem z wodą i mlekiem roślinnym), niestety w jamie ustnej wyczuwalny "piasek".
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Zadowolona, super skład. Polecam z mlekiem roślinnym & chwilę odczekać przed wypiciem. Polecam
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Jestem zadowolony
Opinia naszego klienta w Opineo
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Bardzo dobrze rozpuszczalne, nie ma grudek, w smaku neutralne, najlepsze z sokiem.
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Bardzo dobre białko. Dobry skład. Można się przyzwyczaić do smaku. Polecam
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Wspaniałe białko, to już moje drugie opakowanie. Polecam.
Opinia naszego klienta w Opineo
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
$(function(){ $('#projector_stosowanie').addClass('cm'); })
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel