Białko Grochowe (Pea Protein) 80
Dla WeganNIEDla WegetarianTAKBezglutenoweTAKNaturalne Aromaty i BarwnikiTAKDla DiabetykówNIEGMO FreeTAK

Białko Grochowe (Pea Protein) 80

Bezglutenowe: TAK
Dla Diabetyków: NIE
Dla Wegan: NIE
Dla Wegetarian: TAK
GMO Free: TAK
Naturalne Aromaty i Barwniki: TAK
status_icon
Produkt dostępny w dużej ilości
5.00/ 5
500g | 16 porcji
=
39.00 / 1szt.
brutto
dostawa od 12,00 zł
cennik dostaw
In stock
dodaj do obserwowanych
Informacje o produkcie

80% zawartość białka & produkt bezglutenowy.
Ubogi w tłuszcz, węglowodany i cholesterol.
Idealny dla wegan i wegetarian.

PEA PROTEIN 80 (Białko grochu)

 

Pea Protein 80 jest w 100% naturalnym źródłem białka roślinnego, które stanowi skoncentrowane cząsteczki białka żółtego grochu. Białko grochu firmy TPW™ zawiera doskonałą gamę aminokwasów, która zbliżona jest do zestawu aminokwasów zawartych w mleku lub jajach.

Pea Protein 80 jest produktem niskotłuszczowym, ubogim w węglowodany oraz cholesterol, a także kompletnie pozbawionym glutenu. Produkt Pea Protein 80 jest idealny dla wegan, wegetarian i osób z nietolerancją laktozy. Jest także idealny dla wszystkich tych, którzy szukają dodatkowego źródła białka w swojej diecie.

  • 80% zawartość białka & produkt bezglutenowy.
  • Ubogi w tłuszcz, węglowodany i cholesterol.
  • Idealny dla wegan i wegetarian.

 

Opis


Pea Protein 80 – najwyższej jakości shake białkowy

Pea Protein 80 od firmy The Protein Works™ zawiera jedynie najwyższej jakości izolat białka grochu i gwarantuje najlepszą jakość produktu. Nasz izolat białka grochu zapewnia ponad 80% zawartości białka w 100g produktu (sucha masa), którego jakość i działanie potwierdzone jest przez niezależne testy.

Pea Protein 80 jest źródłem białka wolnym od alergenów, zawierającym duże ilości BCAA (aminokwasów o rozgałęzionym łańcuchu), glutaminy, argininy oraz lizyny- kluczowych aminokwasów potrzebnych do wzrostu i regeneracji mięśni. Białko grochu jest białkiem o wysokiej dostępności biologicznej, łatwym do strawienia i stanowi idealną alternatywę w stosunku do innych źródłem białka. Izolat białka grochu w proszku trawi się powoli, co sprawia, iż zapewnia on zrównoważone uwalnianie aminokwasów w ciągu całego dnia, a także w nocy.

 

Pea Protein 80– produkt idealny dla wegan

Produkt Pea Protein 80 jest wytwarzany w pełni ze źródeł roślinnych. Wiele białkowych suplementów w proszku, które są przeznaczone dla wegan jest uważanych za gorsze pod względem składu aminokwasów niż produkty zawierające białko zwierzęce. Jednakże, nasz produkt zawiera aż 80% białka, a także imponującą ilość aminokwasów, dzięki której może śmiało równać się z innymi produktami dostępnymi na rynku. Na dodatek, Pea Protein 80 posiada w swoim składzie najważniejsze aminokwasy- lizynę, walinę, argininę oraz w szczególności izoleucynę. To właśnie dlatego wielu sportowców-wegan uważa białko grochu za najlepszy wybór, a eksperci wierzą, iż jest to najlepsze źródło nieodzwierzęcego białka w proszku z powodu swojej wartości biologicznej.

 

Gwarancja jakości produktu Pea Protein

Produkty TPW™ gwarantują Ci najwyższą pewność co do jakości produktu oraz źródła jego składników. Każdy dostawca TPW™ jest osobiście sprawdzany pod względem jakości zanim otrzyma on certyfikat jakości. Dokładność, jakość oraz pełna zgodność to trzy rzeczy, które są wymagane od każdego składnika naszego produktu. Jest to część naszej polityki jakości, która obejmuje każdy wytwarzany przez nas produkt i wyróżnia nas w świecie producentów sportowej żywności.

Produkt jest wytwarzany wewnętrznie, we własnej siedzibie TPW™ w Wielkiej Brytanii. Oferuje to niepowtarzalny poziom czystości produktu. Każdy produkt jest niezależnie certyfikowany, aby zapewnić klientom spokój umysłu. Nie staramy się nadmiernie przyciągać uwagi na nasz produkt, wolimy zdać się na polecanie go przez klientów i ich ocenę oraz recenzje. Zapewniamy także niespotykaną nigdzie indziej, DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ na każdy produkt od firmy The Protein Works™. Produkt jest zapakowany w opakowanie z ponownym zamknięciem, aby zapewnić pełną świeżość. Do każdego produktu dołączona jest także DARMOWA miarka.

 

Opinia eksperta na temat produktu TPW™ Pea Protein 80:

"Grupa Robocza ds. Żywienia przy Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim uznaje, iż w celu wspierania siły oraz prędkości pracy mięśni poddanych treningom, atleci wymagają przyjmowania 1,7g białka na kilogram masy ciała każdego dnia. Co interesujące, późniejsze badania przeprowadzone na kanadyjskim McMaster University w Ontario udowodniły, iż atleci wymagają większej (lub co najmniej równej) dawki białka, którą zużywają oni, aby zapewnić prawidłowy przebieg procesów metabolizmu podczas ćwiczeń”

Źródło: Grupa Robocza ds. Żywienia przy Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim (Ron Maughan et al, 2004).WARTOŚCI ODŻYWCZE


WARTOŚCI ODŻYWCZE- W PRZELICZENIU NA PORCJĘ

Wartość: porcja 30g
Energia (kJ) 540
Energia (kcal) 128
Tłuszcz (g) 1.8
Tłuszcze nasycone (g) 1.5
Węglowodany (g) 3
W tym cukry (g) 1.5
Błonnik (g) 1.8
Białko (g) 24

SKŁADNIKIIzolat białka grochu

Lecytyna sojowa (substancja instantyzująca)

 

 

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE STOSOWANIA

 

Wielkość porcji: 30g (jedna duża miarka)

Zalecamy spożywanie 30g (jedna duża miarka) produktu 2-3 razy dziennie, w zależności od potrzeby.

Wlej 150ml-250ml wody lub soku do Twojego blendera TPW™ Master. Dodaj jedną dużą miarkę produktu (30g). Dobrze wymieszaj i wypij. Czym mniej wody lub soku dodasz do napoju, tym będzie on gęstszy. Dostosuj gęstość shake’a do własnych upodobań.

Typowe pory spożywania:

1 porcja po przebudzeniu się

1 porcja natychmiastowo po treningu

1 porcja przed pójściem spaćPYTANIA I ODPOWIEDZI

Q. Kiedy powinienem spożywać izolat białka grochu?

A. Zależy to od Twojego stylu życia oraz przyjętych celów. Zalecamy następujące pory przyjmowania produktu: natychmiast po przebudzeniu/30 minut po treningu/przed pójściem spać. Produkt możesz też spożywać w każdej innej porze dnia, jeśli potrzebujesz dodatkowej dawki białka.

Q. Jak smakuje izolat białka grochu?

Białko grochu posiada neutralny, warzywny smak. Jeżeli chciałbyś udoskonalić smak produktu, możesz spróbować stworzyć swój napój z użyciem mleka migdałowego lub sojowego, a nawet dodając nieco masła orzechowego lub banana do Twojego shake’a białkowego.

Q. Jak wiele białka powinienem spożywać?

A. Zalecane jest spożywanie 2-5 porcji dziennie, w zależności od indywidualnych potrzeb. Jako jedną porcję rozumie się 30g (jedną miarkę) izolatu białka grochu. Rekomendowane jest przyjmowanie 1g białka dziennie na kilogram masy ciała.

Q. Dlaczego konieczne jest spożywanie białka?

A. Spożywanie białka wspomaga wzrost mięśni. Jest to także paliwo, które- jak dowiedziono po licznych badaniach- pomaga mięśniom rozwijać się, regenerować oraz naprawić je po okresie intensywnych treningów.

Q. Czy każdy izolat białka grochu jest taki sam, bez względu na markę?

A. Jak z wieloma rzeczami w życiu, jeżeli nie zadaje się odpowiednich pytań, nie uzyska się dobrej odpowiedzi. Jakość białka, a także jego zawartość w produkcie, mogą różnić się znacznie. W dodatku, nawet jeżeli produkt nazwany jest izolatem białka grochu, nie oznacza to, że zawiera on jedynie izolat białka. Zalecamy przeczytanie listy składników oraz wartości odżywczych w tabelach umieszczonych na produkcie, aby lepiej zrozumieć jakiej jakości wyrób kupujemy. Możemy zapewnić, iż Pea Protein 80 jest czystym izolatem białka. Firma TPW™ zobowiązuje się do prowadzenia polityki klarowności informacji oraz otwartości w odniesieniu do każdego produktu i z tego powodu prezentujemy Państwu następujące informacje: 1. Profil produktu- kompletny opis produktu, w tym nasz certyfikat jakości, miejsce wytwarzania produktu oraz gwarancję zwrotu pieniędzy. 2. Wgląd w produkt- kompletną analizę typu oraz ilości białek zawartych w produkcie. 3. Test produktu- bieżący certyfikat jakości otrzymany w wyniku analiz, które zapewniają niezależną weryfikację zawartości białka.

Q. Skąd mogę wiedzieć, czy białko zawarte w produkcie, którego używam jest białkiem dobrej jakości?

A. Kluczowe w tej kwestii jest sprawdzenie zawartości białka w produkcie na etykiecie. Szukaj produktów zawierających izolat białka grochu o zawartości minimum 80% białka.

Q. Co oznaczają zwroty "dry basis" (“sucha masa”) oraz "as-is" (“masa rzeczywista”) w odniesieniu do zawartości białka?

A. Kiedy na etykiecie suplementu białkowego widnieje zwrot “sucha masa” oznacza on, iż obecność wody jest wliczona w ogólną masę białka zawartego w produkcie. Zawartość wody w suplementach białkowych wynosi zazwyczaj około 4%. Jednakże, kiedy zawartość białka jest opatrzona zwrotem „as-is”, oznacza to, iż jest ona podana bez uwzględnienia zawartości wody. Innymi słowami, jest to rzeczywista masa białka, którą dostarczysz swojemu organizmowi. Z powodu, iż ceny serwatki wzrastają znacznie w ostatnich latach z powodu dużego zapotrzebowania na produkty żywienia dla sportowców, niektóre marki mogą nie podawać prawdziwej wartości ilości białka w ich produktach. Firma TPW™ wierzy w skuteczność jawności i przejrzystości informacji, aby dać klientowi najwyższą pewność podczas wyboru suplementu białkowego. Na każdym naszym produkcie możesz odczytać zarówno zawartość suchej masy, jak i masy rzeczywistej. Jeszcze raz należy powtórzyć, wszystko zależy od tego, czy wiemy jak szukać odpowiedniego produktu.

Q. Czy izolat białka grochu jest odpowiedni dla wegetarian i wegan?

A. Tak, produkt jest odpowiedni zarówno dla wegetarian, jak i dla wegan.

Q. Czy mogę spożywać izolat białka grochu wraz z innymi suplementami?

A. Tak. Zalecamy sprawdzenie wskazówek dotyczących przyjmowania każdego suplementu, który planujesz zażywać. Białko grochu jest najczęściej przyjmowane wraz z kreatyną, owsem, BCAA oraz glutaminą. W rzeczywistości, wchłanianie białka może być zwiększone dzięki wprowadzeniu do diety węglowodanów o wysokim indeksie glikemicznym, co skutkuje wzrostem wydzielania insuliny i szybszym doprowadzaniem składników odżywczych do mięśni.

Q. Czy możliwe jest przedawkowanie białka?

A. Jeżeli nie spalasz dodatkowej ilości kalorii, którą dostarczasz sobie wraz z dodatkową porcją białka, może to doprowadzić do zwiększenia ilości tkanki tłuszczowej w Twoim organizmie. Nie zostały zauważone żadne inne efekty przedawkowania białka.

Q. Czy istnieją jakiekolwiek efekty uboczne związane ze spożywaniem izolat białka grochu?

A. Nie są znane żadne efekty uboczne związane ze spożywaniem izolatu białka grochu oprócz nadmiernie występujących wzdęć.

Q. Czy produkty spożywcze zawierają izolat białka grochu?

A. Nie, nie są dostępne żadne produkty spożywcze zawierające izolat białka grochu. Istnieją jedynie produkty, które zawierają dużą ilość zwyczajnego białka. Są to m.in. czerwone mięso, kurczak, indyk, ryby, jaja oraz ser żółty.

Q. Jaką rolę pełni właściwie izolat białka grochu?

Produkt odgrywa znaczącą rolę jako suplement potreningowy. Zapewnia on organizmowi zrównoważony poziom źródła białka, które jest ubogie w węglowodany i tłuszcz podczas okresu, kiedy Twój organizm znajduje się w stanie katabolicznym.

Q. Jakich rezultatów powinienem się spodziewać po spożywaniu izolatu białka grochu wraz z odbywaniem mojego treningu?

A. Rezultaty różnią się w zależności od diety, sposobu żywienia, rodzaju treningu oraz indywidualnych cech organizmu. Przeciętnie, produkt wspiera zwiększenie masy mięśniowej oraz wspiera metabolizm organizmu. Pomaga on także redukować uszkodzenia mięśni wywołane intensywnym treningiem oraz skraca czas ich regeneracji oraz naprawy. Mówiąc prościej, spożywając produkt powinieneś być w stanie szybciej powrócić na siłownię i rozpocząć kolejne treningi.

Q. Kto powinien odnieść korzyści ze spożywania izolatu białka grochu?

A. Osoby budujące tkankę mięśniową oraz sportowcy siłowi. Sportowcy wytrzymałościowi. Osoby będące na diecie kontrolującej wagę ciała. Osoby rozpoczynające treningi oraz biorące udział w sportach zespołowych. Weganie i wegetarianie, którzy szukają dodatkowego źródła białka w swojej diecie. Osoby z nietolerancją laktozy.

Parametry techniczne:
Bezglutenowe:
TAK
Opinie użytkowników
Ilość opinii: 2 Średnia ocena: 5.00
Ocena: Ocena: 5
Autor:
To białko ma... specyficzny smak, do którego trzeba się przyzwyczaić lub spożywać je z sokiem lub mlekiem czekoladowym (oczywiście roślinnym). Łatwo się miesza w TPW Master Shaker'ze, nie pozostają grudki, ma fajną konsystencję.
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Najlepsze wegańskie białko, jakie miałam! Polecam!
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
$(function(){ $('#projector_stosowanie').addClass('cm'); })
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel