Białko Sojowe Izolat (Soy Protein) 90 Smak Naturalny
Dla WeganTAKDla WegetarianTAKBezglutenoweTAKNaturalne Aromaty i BarwnikiTAKDla DiabetykówTAKGMO FreeTAK

Białko Sojowe Izolat (Soy Protein) 90 Smak Naturalny

Bezglutenowe: TAK
Dla Diabetyków: TAK
Dla Wegan: TAK
Dla Wegetarian: TAK
GMO Free: TAK
Naturalne Aromaty i Barwniki: TAK
status_icon
Produkt niedostępny
4.80/ 5
10 opiniinapisz opinie
59.00 / 1szt.
brutto
dostawa od 12,00 zł
cennik dostaw
Out Of Stock
dodaj do obserwowanych
Informacje o produkcie

 

SOY PROTEIN 90 (izolat)

Soy Protein Isolate 90 jest w pełni roślinnym źródłem białka. Jest to źródło najbardziej zbliżone do białka pochodzącego z nabiału i takich produktów jak mleko, czy serwatka, z powodu bardzo podobnego składu aminokwasów, dzięki czemu stanowi bardzo popularną, nienabiałową alternatywę do wspomnianych produktów.

Soy Protein Isolate 90 jest produktem bogatobiałkowym i ubogim w węglowodany oraz tłuszcz. Jest to doskonałe źródło białka zarówno dla wegan, jak i wegetarian oraz osób z nietolerancją nabiału. Jest to doskonały produkt dla osób pragnących zbudować tkankę mięśniową. Soy Protein 90 został instantyzowany w celu łatwego przygotowania i mieszania napoju.

  • Doskonała zawartość czystego białka na poziomie aż 90%.
  • W pełni roślinne źródło białka.
  • Produkt w 100% bez glutenu i laktozy.

 

Opis


Soy Protein 90 (izolat)

Soy Protein 90 od firmy The Protein Works™ zawiera jedynie najwyższej jakości izolat białka soi dostępny na dzisiejszym rynku. Produkt jest produkowany wewnętrznie, w zakładach firmy, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość w doskonałej cenie. Nasz izolat białka soi zapewnia 90% zawartości białka w 100g produktu (sucha masa), którego jakość potwierdzona jest najnowszymi niezależnymi testami.

 

Białko soi w proszku- profil produktu

Soy Protein Isolate 90 jest najwyższej jakości rodzajem białka soi, które jest izolowane z ziaren, a następnie odtłuszczane i pozbawiane większości węglowodanów. Soja to roślina strączkowa, która pozbawiona jest cholesterolu i jest naturalnie uboga w tłuszcze nasycone. Soja jest jedyną rośliną, która zawiera wszystkie OSIEM najważniejszych aminokwasów. Wyizolowane białko soi jest łatwe do strawienia przez organizm, a odsetek białka, jakie zostaje strawione waha się w granicach 95-98%.

Jeżeli prowadzisz dietę wegańską, Soy Protein Isolate 90 jest uważany za naturalne, uzupełniające źródło białka, które pomaga także uzupełnić niedobory witaminy B12, która obecna jest poza tym tylko w białkach zwierzęcych.

 

Najwyższej jakości białko soi w proszku

Jak zawsze w przypadku naszych produktów, możesz mieć 100% pewność co do jakości oraz źródła naszego wyrobu. Dostawca każdego ze składników musi przejść rygorystyczne audyty oraz kontrole zanim zostanie on zaklasyfikowany jako certyfikowany dostawca TPW™. Dokładność, jakość oraz pełna zgodność to trzy rzeczy, które są wymagane od każdego składnika naszego produktu. Jest to część naszej polityki jakości, która obejmuje każdy wytwarzany przez nas produkt i wyróżnia nas w świecie producentów żywności dla sportowców.

Produkt jest wytwarzany wewnętrznie, we własnej siedzibie TPW™ w Wielkiej Brytanii. Produkt jest zapakowany w opakowanie z ponownym zamknięciem, aby zapewnić pełną świeżość. Do każdego produktu dołączona jest także DARMOWA miarka.

 

Opinia eksperta na temat produktu TPW™ SOY PROTEIN:

"Grupa Robocza ds. Żywienia przy Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim uznaje, iż w celu wspierania siły oraz prędkości pracy mięśni poddanych treningom, atleci wymagają przyjmowania 1,7g białka na kilogram masy ciała każdego dnia. Co interesujące, późniejsze badania przeprowadzone na kanadyjskim McMaster University w Ontario udowodniły, iż atleci wymagają większej (lub co najmniej równej) dawki białka, którą zużywają oni, aby zapewnić prawidłowy przebieg procesów metabolizmu podczas ćwiczeń”

Źródło: Grupa Robocza ds. Żywienia przy Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim (Ron Maughan et al, 2004).WARTOŚCI ODŻYWCZE


WARTOŚCI ODŻYWCZE- W PRZELICZENIU NA PORCJĘ

Wartość: porcja 30g
Energia (kJ) 463
Energia (kcal) 116
Tłuszcz (g) 0.2
Węglowodany (g) 1.5
Białko (g) 27

SKŁADNIKIIzolat białka soi

Lecytyna sojowa (substancja instantyzująca)

 

 

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE STOSOWANIA

 

Wielkość porcji: 30g (jedna duża miarka)

Zalecamy spożywanie 30g (jedna duża miarka) produktu 2-3 razy dziennie, w zależności od potrzeby.

Wlej 250ml-300ml wody lub soku do Twojego blendera TPW™ Master. Dodaj jedną dużą miarkę produktu (30g). Dobrze wymieszaj i wypij. Czym mniej wody lub soku dodasz do napoju, tym będzie on gęstszy. Dostosuj gęstość shake’a do własnych upodobań.

Typowe pory spożywania:

1 porcja po przebudzeniu się

1 porcja natychmiastowo po treningu

1 porcja przed pójściem spaćPYTANIA I ODPOWIEDZI

Q. Kiedy powinienem spożywać Soy Protein Isolate?

A. Zależy to od Twojego stylu życia oraz przyjętych celów. Zalecamy następujące pory przyjmowania produktu: natychmiast po przebudzeniu/30 minut po treningu/przed pójściem spać. Produkt możesz też spożywać w każdej innej porze dnia, jeśli potrzebujesz dodatkowej dawki białka.

Q. Jak smakuje izolat białka soi?

A. Izolat białka soi posiada neutralny, warzywny smak, który uważany jest za najczystszy smak spośród suplementów białka roślinnego.

Q. Jak wiele białka powinienem spożywać?

A. Zalecane jest spożywanie 2-5 porcji dziennie, w zależności od indywidualnych potrzeb. Jako jedną porcję rozumie się 30g (jedną miarkę) izolatu białka grochu. Rekomendowane jest przyjmowanie 1g białka dziennie na kilogram masy ciała.

Q. Dlaczego konieczne jest spożywanie białka?

A. Spożywanie białka wspomaga wzrost mięśni. Jest to także paliwo, które- jak dowiedziono po licznych badaniach- pomaga mięśniom rozwijać się, regenerować oraz naprawić je po okresie intensywnych treningów.

Q. Czy każdy izolat białka soi jest taki sam, bez względu na markę?

A. Jak z wieloma rzeczami w życiu, jeżeli nie zadaje się odpowiednich pytań, nie uzyska się dobrej odpowiedzi. Jakość białka, a także jego zawartość w produkcie, mogą różnić się znacznie. W dodatku, nawet jeżeli produkt nazwany jest izolatem białka soi, nie oznacza to, że zawiera on jedynie izolat białka. Zalecamy przeczytanie listy składników oraz wartości odżywczych w tabelach umieszczonych na produkcie, aby lepiej zrozumieć jakiej jakości wyrób kupujemy. Możemy zapewnić, iż Soy Protein 90 jest czystym izolatem białka. Firma TPW™ zobowiązuje się do prowadzenia polityki klarowności informacji oraz otwartości w odniesieniu do każdego produktu

Q. Skąd mogę wiedzieć, czy białko zawarte w produkcie, którego używam jest białkiem dobrej jakości?

A. Kluczowe w tej kwestii jest sprawdzenie zawartości białka w produkcie na etykiecie. Szukaj produktów zawierających izolat białka soi o zawartości minimum 90% białka.

Q. Co oznaczają zwroty "dry basis" (“sucha masa”) oraz "as-is" (“masa rzeczywista”) w odniesieniu do zawartości białka?

A. Kiedy na etykiecie suplementu białkowego widnieje zwrot “sucha masa” oznacza on, iż obecność wody jest wliczona w ogólną masę białka zawartego w produkcie. Zawartość wody w suplementach białkowych wynosi zazwyczaj około 4%. Jednakże, kiedy zawartość białka jest opatrzona zwrotem „as-is”, oznacza to, iż jest ona podana bez uwzględnienia zawartości wody. Innymi słowami, jest to rzeczywista masa białka, którą dostarczysz swojemu organizmowi. Z powodu, iż ceny serwatki wzrastają znacznie w ostatnich latach z powodu dużego zapotrzebowania na produkty żywienia dla sportowców, niektóre marki mogą nie podawać prawdziwej wartości ilości białka w ich produktach. Firma TPW™ wierzy w skuteczność jawności i przejrzystości informacji, aby dać klientowi najwyższą pewność podczas wyboru suplementu białkowego. Na każdym naszym produkcie możesz odczytać zarówno zawartość suchej masy, jak i masy rzeczywistej. Jeszcze raz należy powtórzyć, wszystko zależy od tego, czy wiemy jak szukać odpowiedniego produktu.

Q. Czy izolat białka soi jest odpowiedni dla wegetarian i wegan?

A. Tak, produkt jest odpowiedni zarówno dla wegetarian, jak i dla wegan oraz dla osób, które wykazują nietolerancję na nabiał.

Q. Z czego produkowany jest izolat białka soi?

A. Izolat białka soi jest wytwarzany z ziaren soi.

Q. Czy izolat białka soi jest wchłaniany przez organizm tak samo szybko jak białko serwatki?

A. Izolat białka soi w proszku jest uważany za produkt, który jest powoli wchłaniany przez organizm. Z tego powodu jest to idealna opcja przy używaniu jednocześnie innych suplementów białkowych.

Q. Czy mogę spożywać izolat białka soi wraz z innymi suplementami?

A. Tak. Zalecamy sprawdzenie wskazówek dotyczących przyjmowania każdego suplementu, który planujesz zażywać. Białko soi jest najczęściej przyjmowane wraz z kreatyną, owsem, BCAA oraz glutaminą.

Q. Czy możliwe jest przedawkowanie białka?

A. Jeżeli nie spalasz dodatkowej ilości kalorii, którą dostarczasz sobie wraz z dodatkową porcją białka, może to doprowadzić do zwiększenia ilości tkanki tłuszczowej w Twoim organizmie. Nie zostały zauważone żadne inne efekty przedawkowania białka.

Q. Czy istnieją jakiekolwiek efekty uboczne związane ze spożywaniem produktu Soy Protein 90?

A. Nie są znane żadne efekty uboczne związane ze spożywaniem produktu.

Q. Czy produkty spożywcze zawierają izolat białka soi?

A. Nie, nie są dostępne żadne produkty spożywcze zawierające izolat białka soi. Istnieją jedynie produkty, które zawierają dużą ilość zwyczajnego białka. Są to m.in. czerwone mięso, kurczak, indyk, ryby, jaja oraz ser żółty.

Q. Jaką rolę pełni właściwie izolat białka soi?

Produkt odgrywa znaczącą rolę jako suplement potreningowy. Zapewnia on organizmowi zrównoważony poziom źródła białka, które jest ubogie w węglowodany i tłuszcz podczas okresu, kiedy Twój organizm znajduje się w stanie katabolicznym.

Q. Jakich rezultatów powinienem się spodziewać po spożywaniu izolatu białka soi wraz z odbywaniem mojego treningu?

A. Rezultaty różnią się w zależności od diety, sposobu żywienia, rodzaju treningu oraz indywidualnych cech organizmu. Przeciętnie, produkt wspiera zwiększenie masy mięśniowej oraz wspiera metabolizm organizmu. Pomaga on także redukować uszkodzenia mięśni wywołane intensywnym treningiem oraz skraca czas ich regeneracji oraz naprawy. Mówiąc prościej, spożywając produkt powinieneś być w stanie szybciej powrócić na siłownię i rozpocząć kolejne treningi.

Q. Kto powinien odnieść korzyści ze spożywania izolatu białka soi?

A. Osoby budujące tkankę mięśniową oraz sportowcy siłowi. Sportowcy wytrzymałościowi. Osoby będące na diecie kontrolującej wagę ciała. Osoby rozpoczynające treningi oraz biorące udział w sportach zespołowych. Weganie i wegetarianie, którzy szukają dodatkowego źródła białka w swojej diecie. Osoby z nietolerancją laktozy.

 

Parametry techniczne:
GMO Free:
TAK
Bezglutenowe:
TAK
Dla Diabetyków:
TAK
Dla Wegan:
TAK
Dla Wegetarian:
TAK
Naturalne Aromaty i Barwniki:
TAK
Opinie użytkowników
Ilość opinii: 10 Średnia ocena: 4.80
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Bardzo łatwo dodaje się ją do posiłków, nie psuje smaku. Warto stopniować sobie ewentualne większe porcje niż 30 g . Dobra jakość, kupiłam ją ponownie i chyba przy niej zostanę.
Ocena: Ocena: 4
Autor:
Fajnie się rozpuszcza. Nie mam zastrzeżeń.Jestem zadowolona. Tego szukałam.
Opinia naszego klienta w Opineo
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Produkt bez dodatku cukru.
Opinia naszego klienta w Opineo
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Spełnia moje wymagania
Opinia naszego klienta w Opineo
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Bardzo szybka przesyłka do paczkomatu, jestem pod wrażeniem. Izolat po zmieszaniu z wodą ma przyjemny neutralny smak, dobra baza do kreatywnych miksów (kakao, karob, owoce itp.). Super rozpuszczalność.Daję 5/5 gwiazdek
Ocena: Ocena: 5
Autor:
ROZPUSZCZALNOŚĆ 5/5
Opinia naszego klienta w Opineo
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Pomimo, że niesłodzone, to smak całkiem akceptowalny. Delikatny, nie psuje potraw. Wysoka jakość.
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Dobre jako dodatek do omletów, sosów, zup, shakeow warzywnych. Ze smoothie z bananów i kakao lub innych owocowych też dobrze smakuje (nie przeszkadza lekko warzywny smak).
Opinia naszego klienta w Opineo
Ocena: Ocena: 4
Autor:
dobrej jakości odżywka białkowa
Opinia naszego klienta w Opineo
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Świetna rozpuszczalność, delikatny smak i wysoka zawartość białka. Super produkt!
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
$(function(){ $('#projector_stosowanie').addClass('cm'); })
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel