Formuła Śniadaniowa Breakfast Fuel Truskawkowo-Śmietankowy
Dla WeganNIEDla WegetarianTAKBezglutenoweNIENaturalne Aromaty i BarwnikiTAKDla DiabetykówTAKGMO FreeTAK

Formuła Śniadaniowa Breakfast Fuel Truskawkowo-Śmietankowy

Bezglutenowe: NIE
Dla Diabetyków: TAK
Dla Wegan: NIE
Dla Wegetarian: TAK
GMO Free: TAK
Naturalne Aromaty i Barwniki: TAK
status_icon
Produkt dostępny w bardzo małej ilości
Truskawkowo-Śmietankowy
1000 g
=
95.00 / 1szt.
brutto
dostawa od 12,00 zł
cennik dostaw
In stock
dodaj do obserwowanych
Informacje o produkcie

Najlepszy napój białkowy na początek dnia.
Restartuje Twój organizm i stanowi dla niego paliwo na cały dzień.
Produkt bogatobiałkowy i ubogi w węglowodany.

BREAKFAST FUEL

 

Breakfast Fuel jest najwyższej jakości napojem białkowym zaprojektowanym specjalnie w celu uzupełnienia składników odżywczych w godzinach rannych i aby zrestartować Twój organizm oraz stanowić dla niego paliwo już od początku dnia. Breakfast Fuel jest unikatową formułą składającą się z najlepszych składników. Została ona stworzona, aby wspomagać Twoją kondycję umysłową oraz fizyczną w ciągu całego dnia.

Produkt TPW™ Breakfast Fuel zawiera mieszankę białek, które są stopniowo uwalniane w organizmie, zapewniając mu stałą dostawę aminokwasów. Zawiera on także naszą unikatową formułę superziaren, która charakteryzuje się niskim indeksem glikemicznym, a także mieszankę witamin i minerałów TPW™, zapewniającą ponad 200% zalecanego dziennego spożycia kluczowych witamin i minerałów.

  • Najlepszy napój białkowy na początek dnia.
  • Restartuje Twój organizm i stanowi dla niego paliwo na cały dzień.
  • Produkt bogatobiałkowy i ubogi w węglowodany.

 

Opis


Breakfast Fuel

Breakfast Fuel jest najwyższej jakości napojem białkowym zaprojektowanym specjalnie w celu uzupełnienia składników odżywczych w godzinach rannych i aby zrestartować Twój organizm oraz stanowić dla niego paliwo już od początku dnia. Breakfast Fuel jest unikatową formułą składającą się z najlepszych składników. Została ona stworzona, aby wspomagać Twoją kondycję umysłową oraz fizyczną w ciągu całego dnia.

Produkt TPW™ Breakfast Fuel zawiera mieszankę białek, które są stopniowo uwalniane w organizmie, zapewniając mu stopniową dostawę aminokwasów. Zawiera on także naszą unikatową formułę superziaren, która charakteryzuje się niskim indeksem glikemicznym, a także mieszankę witamin i minerałów TPW™, zapewniającą ponad 200% wymaganego dziennego spożycia kluczowych witamin i minerałów. 

Szybka dostawa składników odżywczych do organizmu dzięki Breakfast Fuel

Breakfast Fuel jest zaprojektowany, aby służyć jako najważniejszy- jak wierzą niektórzy- posiłek dnia. Jest to spowodowane faktem, iż- jak pokazały badania naukowe- po przebudzeniu Twój organizm wymaga szybkiego dostarczenia składników, aby mógł funkcjonować na odpowiednim poziomie. Mimo iż tradycyjne śniadanie nie są pozbawione zalet, jedynie niewiele z nich jest w stanie dostarczyć odpowiednią ilość składników odżywczych tak szybko jak produkt TPW™ Breakfast Fuel.

Dzieje się tak, ponieważ aminokwasy białkowe oraz mieszanka witamin i minerałów TPW™ są spożywane w formie płynu, przez co natychmiast odżywiają organizm, który podczas 7-9 godzinnego snu nie jadł.

 

Breakfast Fuel dla optymalnych efektów

Breakfast Fuel został zaprojektowany w taki sposób, aby być bogatszy pod względem odżywczym niż większość tradycyjnych śniadań oraz standardowych napojów. białkowe. Jest to produkt idealny dla każdego kto pragnie zaopatrzyć się w odżywczy, śniadaniowy napój białkowy zapewniający organizmowi kluczowe składniki odżywcze na początku dnia. Aby pomóc Ci lepiej zrozumieć fakty naukowe dotyczące składników zawartych w produkcie, poniżej zamieściliśmy krótki opis każdego składnika receptury Breakfast Fuel:

  • Mieszanka białkowa z efektem stopniowego uwalniania- zapewnia szybkie dostarczenie białka oraz aminokwasów do mięśni po okresie snu. Stopniowe uwalnianie aminokwasów w organizmie pozwala odżywiać go przez cały dzień.
  • Mieszanka superziaren TPW™ z niskim indeksem glikemicznym-  mieszanka najpotężniejszych superziaren na świecie. Zawiera ona nasiona szałwii, amarantusa, komosy ryżowej, zielonego ziarna pszenicy (freekeh) oraz wiele innych. Zapewnia ona organizmowi niezbędne witaminy, minerały i fitochemikalia, które posiadają wiele korzyści zdrowotnych. Co więcej, składniki charakteryzują się niskim indeksem glikemicznym, co znaczy, że zapewniają stopniowe uwalnianie energii w organizmie przez cały dzień.
  • Mieszanka witamin i minerałów TPW™- zaprojektowana, aby pomóc zaspokoić zwiększone potrzeby żywieniowe. Nasza innowacyjna mieszanka zawiera 200% zalecanego dziennego spożycia witaminy B3, B5, B12, B9, D3, B6, B1, B2 oraz witaminy E i C.
  • Ekstrakt z guarany- zapewnia naturalną postać kofeiny, aby fizycznie i mentalnie wspierać organizm w ciągu całego dnia.
  • Digezyme® (54mg) – wspomaga wchłanianie kluczowych składników aktywnych oraz pomaga trawić białka, węglowodany i tłuszcze w organizmie człowieka.

 

Breakfast Fuel z naturalnymi aromatami

Produkt Breakfast Fuel jest wytwarzany w Wielkiej Brytanii z wykorzystaniem powszechnie znanych i docenianych, w pełni naturalnych barwników oraz aromatów, aby zapewnić najwyższą jakość produktu. Podczas produkcji nie są używane żadne wypełniacze, czy zagęszczacze, co gwarantuje w pełni czysty produkt. Ponieważ wszystkie produkty są wytwarzanie jedynie przez nas, izolat białka jest produktem doskonałym pod względem świeżości.Gwarancja jakości Breakfast Fuel

Jak zawsze w przypadku naszych produktów, możesz mieć 100% pewność w odniesieniu do jakości oraz źródła naszego wyrobu. Dostawca każdego ze składników musi przejść rygorystyczne audyty oraz kontrole zanim zostanie on zaklasyfikowany jako certyfikowany dostawca TPW™. Dokładność, jakość oraz pełna zgodność to trzy rzeczy, które są wymagane od każdego składnika naszego produktu. Jest to część naszej polityki jakości, która obejmuje każdy wytwarzany przez nas produkt i wyróżnia nas w świecie producentów żywności dla sportowców.

.WARTOŚCI ODŻYWCZE


WARTOŚCI ODŻYWCZE- W PRZELICZENIU NA PORCJĘ

Wartość: porcja 60g
Energia (kJ) 942
Energia (kcal) 224
Tłuszcz (g) 3.7
Tłuszcze nasycone (g) 1.4
Węglowodany (g) 20.1
W tym cukry (g) 3.5
Białko (g) 29.2
Sód (mg) 41
Wapń (mg) 309

 

SKŁADNIKIBreakfast Fuel

Niedenaturowany koncentrat białka serwatki 80  
Koncentrat białka mleka 80  
Niedenaturowany izolat białka serwatki 90  
TPW™ superziarna - (płatki owsiane, mąka gryczana, siemię lniane, mąka Kamut, mąka z pszenicy freekah, nasiona szałwii, amarantus, mąka z komosy ryżowej, mąka orkiszowa, miłka abisyńska)
Naturalny aromat bananowy  
Barwnik naturalny- kurkumina  
Ekstrakt z guarany  
Mieszanka witamin i minerałów TPW™- (witamina A, biotyna, witamina D, witamina B12, witamina B6, witamina B1, witamina B2, witamina E, kwas pantotenowy, bezwodny kwas foliowy, witamina C)
Błonnik pokarmowy- (guma ksantanowa)  
Digezyme®  
Substancja słodząca (Sucralose®)  
Lecytyna sojowa (czynnik instantyzujący)  

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE STOSOWANIA

 

Wielkość porcji: od 30g do 60g (jedna duża miarka o pojemności 30g, dwie duże miarki o pojemności 60g)

 

Zalecamy przyjmowanie jednej porcji produktu dziennie według poniższych wskazówek:

Mężczyźni: Dodaj 60g do 500ml wody lub mleka. Dobrze wymieszaj i wypij.

Kobiety:  Dodaj 30g do 250ml wody lub mleka.  Dobrze wymieszaj i wypij.Czym mniej wody lub mleka użyjesz, tym gęstszy będzie Twój shake. Dostosuj gęstość do własnych upodobań. Dla uzyskania bardziej kremowego smaku, spróbuj użyć niesłodzonego mleka migdałowego.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Q. Kiedy powinienem spożywać produkt Breakfast Fuel?

A. Produkt powinien być spożywany rano, aby zapewnić ciału kluczowe składniki odżywcze po okresie snu.

Q. Czy produkt Breakfast Fuel może zastąpić moje tradycyjne śniadanie?

A. Tak, może. Pod wieloma względami produkt Breakfast Fuel jest produktem bardziej odżywczym i wydajnym niż tradycyjne śniadanie.

Q. Czy wszystkie białkowe napoje śniadaniowe są takie same, bez względu na markę?

A. Jak z wieloma rzeczami w życiu, jeżeli nie zadaje się odpowiednich pytań, nie uzyska się dobrej odpowiedzi. Jakość białka, a także jego zawartość w produkcie, mogą znacznie się różnić. W dodatku, nawet jeżeli produkt nazwany jest produktem czystym, bez dodatków, niekoniecznie oznacza to, że jest on taki naprawdę. Zalecamy przeczytanie listy składników oraz wartości odżywczych w tabelach umieszczonych na produkcie, aby lepiej zrozumieć jakiej jakości wyrób kupujemy. Możemy zapewnić, iż nasze produkty nie zawierają żadnych niepotrzebnych dodatków. Firma TPW™ zobowiązuje się do prowadzenia polityki klarowności informacji oraz otwartości w odniesieniu do każdego produktu i z tego powodu prezentujemy Państwu profil produktu, który oferuje kompletny opis produktu, w tym nasz certyfikat jakości, miejsce wytwarzania produktu oraz gwarancję zwrotu pieniędzy.

Q. Skąd mogę wiedzieć, że białko które kupuję jest dobrej jakości?

A. Kluczową kwestią jest sprawdzenie zawartości białka na etykiecie produktu. Twój shake białkowy powinien być w pełni płynny i posiadać naturalny smak po wymieszaniu. Powinien także dać się łatwo mieszać i posiadać niewielką ilość pianki. Oczywiście najlepszym dowodem na jakość produktu są rezultaty, jakie przynosi jego stosowanie.

Q. Czy produkt Breakfast Fuel zawiera sztuczne aromaty i barwiki?

A. Większość suplementów białkowych dostępnych na dzisiejszym rynku jest produkowanych z użyciem sztucznych barwników i aromatów. Jednakże, nasza firma jest zobowiązana do utrzymania czystości naszych produktów i z tego powodu zawierają one jedynie naturalne barwniki i aromaty. Nie mamy absolutnie nic do ukrycia. Takie wyjście jest nie tylko lepsze dla Twojego organizmu, ale także nadaje Twojemu napojowi lepszy, bardziej naturalny smak.

Q. Co oznaczają zwroty "dry basis" (“sucha masa”) oraz "as-is" (“masa rzeczywista”) w odniesieniu do zawartości białka?

A. Kiedy na etykiecie suplementu białkowego widnieje zwrot “sucha masa” oznacza on, iż obecność wody jest wliczona w ogólną masę białka zawartego w produkcie. Zawartość wody w suplementach białkowych wynosi zazwyczaj około 4%. Jednakże, kiedy zawartość białka jest opatrzona zwrotem „as-is”, oznacza to, iż jest ona podana bez uwzględnienia zawartości wody. Innymi słowami, jest to rzeczywista masa białka, którą dostarczysz swojemu organizmowi. Z powodu, iż ceny serwatki wzrastają znacznie w ostatnich latach z powodu dużego zapotrzebowania na produkty żywienia dla sportowców, niektóre marki mogą nie podawać prawdziwej wartości ilości białka w ich produktach. Firma TPW™ wierzy w skuteczność jawności i przejrzystości informacji, aby dać klientowi najwyższą pewność podczas wyboru suplementu białkowego. Na każdym naszym produkcie możesz odczytać zarówno zawartość suchej masy, jak i masy rzeczywistej. Jeszcze raz należy powtórzyć, wszystko zależy od tego, czy wiemy jak szukać odpowiedniego produktu.

Q. Czy mogę spożywać Breakfast Fuel z innymi suplementami?

A. Tak. Breakfast Fuel może pomóc zapewnić kluczowe składniki odżywcze, których potrzebujesz rano, jednak Recovery Protein może stanowić dobre uzupełnienie suplementacji potreningowej, natomiast Raze™ Preworkout jest idealnym produktem do spożywania przed treningiem. Breakfast Fuel można także łączyć z wieloma innymi suplementami.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
$(function(){ $('#projector_stosowanie').addClass('cm'); })
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel