Odżywka Białkowa Whey Protein 80 (Concentrate) Smak Naturalny
Dla WeganNIEDla WegetarianTAKBezglutenoweTAKNaturalne Aromaty i BarwnikiTAKDla DiabetykówTAK

Odżywka Białkowa Whey Protein 80 (Concentrate) Smak Naturalny

Bezglutenowe: TAK
Dla Diabetyków: TAK
Dla Wegan: NIE
Dla Wegetarian: TAK
Naturalne Aromaty i Barwniki: TAK
status_icon
Produkt niedostępny
75.00 / 1szt.
brutto
dostawa od 9,00 zł
cennik dostaw
Out Of Stock
dodaj do obserwowanych
Informacje o produkcie

WHEY PROTEIN 80 (concentrate)

 

 Whey Protein 80- najwyższej jakości napój białkowy

Whey Protein 80 jest najwyższej jakości koncentratem białka serwatki w proszku dostępnym obecnie na rynku. Białko serwatki TPW™ jest znane ze swojej szczególnej czystości, ponieważ nie zawiera zagęszczaczy ani wypełniaczy.  Produkt nie jest denaturowany i posiada największą wartość biologiczną (BV) spośród wszystkich rodzajów białka. Dodatkowo został zaprojektowany w całej gamie naturalnych wariantów smakowych.

Whey Protein 80 zawiera 80% najwyższej jakości białka serwatki. Produkt jest mikrofiltrowany, jednak nie jest poddany obróbce cieplnej, aby zapewnić najwyższą czystość zawartego w nim białka. Suplement ten zawiera także przełomowy, opatentowany system enzymatyczny AMINOGEN®, który wyróżnia naszą formułę spośród wszystkich innych.

 

 • Doskonale czyste, wysokiej jakości białko serwatki.
 • Zawiera system enzymatyczny AMINOGEN®.
 • 6g aminokwasów BCAA w porcji.
 • Szybka regeneracja potreningowa.
 • Naturalne aromaty i barwniki.
 • Brak spieniaczy i zagęszczaczy.
 • Ponad 20g białka w jednej porcji.
 • Aspartam free.

 

 

Whey Protein Shake- formuła potreningowa

Białko serwatki w proszku jest najlepiej przyswajalnym białkiem przez ludzki organizm. Badania wykazały, że ten rodzaj białka jest szybciej trawiony i łatwiej absorbowany przez organizm niż jakikolwiek inny. Białko jest powszechnie używane przez sportowców od wielu lat, aby zwiększyć masę mięśniową i coraz częściej staje się ono kluczową częścią planu suplementacyjnego dla elity sportowców oraz wszystkich osób wykonujących intensywne treningi lub ćwiczenia. Białko serwatki w proszku rozpuszczone w wodzie lub mleku nadaje się idealne do spożywania tuż po wykonaniu ćwiczeń lub odbyciu treningu.

 

AMINOGEN®- opatentowany system enzymatyczny

Wszystkie produkty spod znaku TPW™ są produkowane z uwzględnieniem najnowszych badań oraz technologii dotyczących diet treningowych. Whey Protein 80 został wyposażony w przełomowy system enzymatyczny o nazwie AMINOGEN®. Ten rewolucyjny system jest oparty na składnikach pochodzenia roślinnego i wolny od alergenów, potwierdzając tym samym nasze zaangażowanie w tworzenie najbardziej zaawansowanych receptur produktów diety sportowej istniejących na dzisiejszym rynku. Jakość każdego suplementu białkowego zależy od zawartości aminokwasów. Są one cegiełkami budującymi białka. Aby białko mogło być użytecznie wykorzystane przez nasze ciało, musi ono najpierw zostać rozbite na krótsze łańcuchy aminokwasowe. Zatem, kiedy przyjmujemy suplement białkowy, ciało zabiera się do pracy, aby rozbić długie łańcuchy białkowe na krótsze, możliwe do strawienia struktury, które będą wykorzystane w procesach fizycznych, takich jak wzrost, czy regeneracja.Whey Protein Shake z naturalnymi aromatami

Nasz bestsellerowy shake białkowy jest produkowany ze słodkiego sera wegetariańskiego, otrzymywanego bezpośrednio od czołowych producentów produktów białkowych w Europie. Produkt wytwarzany jest w Wielkiej Brytanii z wykorzystaniem powszechnie znanych i docenianych, w pełni naturalnych barwników oraz aromatów, aby zapewnić najwyższą jakość produktu. Podczas produkcji nie są używane żadne wypełniacze, czy zagęszczacze, co gwarantuje w pełni czysty produkt. Ponieważ wszystkie produkty są wytwarzanie jedynie przez nas, izolat białka jest produktem doskonałym pod względem świeżości.

Skuteczność naukowo udowodniona badaniami

Białko samo w sobie jest jednym z dominujących składników w sportowym żywieniu. Poniższe przedstawione korzyści to niektóre z zalet protein, które zostały naukowo potwierdzone niezależnymi badaniami oraz zaaprobowane przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywości:

 • Zostało wykazane, iż białko przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej w prawidłowym stanie.
 • Zostało wykazane, iż białko przyczynia się do utrzymania kości w prawidłowym stanie.
 • Zostało wykazane, iż białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej.

 

Gwarancja najwyższej jakości napojów białkowych

Jak zawsze w przypadku naszych produktów, możesz mieć 100% pewność co do jakości oraz źródła naszego wyrobu. Dostawca każdego ze składników musi przejść rygorystyczne audyty oraz kontrole zanim zostanie on zaklasyfikowany jako certyfikowany dostawca TPW™. Dokładność, jakość oraz pełna zgodność to trzy rzeczy, które są wymagane od każdego składnika naszego produktu. Jest to część naszej polityki jakości, która obejmuje każdy wytwarzany przez nas produkt i wyróżnia nas w świecie producentów żywności dla sportowców.

Produkt jest wytwarzany wewnętrznie, we własnej siedzibie TPW™ w Wielkiej Brytanii. Oferuje to niepowtarzalny poziom czystości produktu. Każdy produkt jest niezależnie certyfikowany. Nie staramy się nadmiernie ściągnąć uwagi na nasz produkt, wolimy zdać opinie i recenzje klientów. Na każdy produkt The Protein Works™ oferujemy także niespotykaną nigdzie indziej DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ. Whey Protein 80 udostępniany jest w specjalnym opakowaniu umożliwiającym ponowne zamknięcie, aby zapewnić świeżość. Do każdego produktu dołączona jest DARMOWA miarka.


WARTOŚCI ODŻYWCZE

WARTOŚCI ODŻYWCZE W PRZELICZENIU NA PORCJĘ

Wartość: porcja 25g
Energia (kJ) 420
Energia (kcal) 99
Tłuszcz (g) 1.7
Tłuszcze nasycone (g) 1.4
Węglowodany (g) 2.4
W tym cukry (g) 1.9
Białko (g) 19.6
Cholesterol (mg) 52
Sód (mg) 48


SKŁADNIKI

Niedenaturowany koncentrat białka serwatki (Mleko)

Aminogen®

Naturalny aromat

Naturalny barwnik


Substancja słodząca (Sucralose®)
Emulgator (lecytyna sojowa)
Alergeny- patrz: składniki powyżej oznaczone na kolor POMARAŃCZOWY


WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE STOSOWANIA

 

Wielkość porcji: 25g (jedna duża miarka o objętości 70ml) produktu

Zalecamy spożywanie 3-5 porcji produktu dziennie, w zależności od indywidualnych potrzeb. W celu otrzymania optymalnych rezultatów, konieczne jest spożywanie 1g białka na kilogram masy ciała dziennie.

Wlej 150-225ml wody lub mleka do Twojego blendera TPW™ Master. Dodaj jedną dużą miarkę produktu, dobrze wymieszaj i wypij.

Czym mniej wody lub mleka użyjesz, tym gęstszy będzie Twój shake. Dostosuj gęstość do własnych upodobań.

Typowe pory przyjmowania produktu w ciągu dnia:

 • 1 porcja po przebudzeniu,
 • 1 porcja 30-45 minut przed ćwiczeniami,
 • 1 porcja natychmiast po zakończeniu ćwiczeń,
 • 1 porcja pomiędzy posiłkami,
 • 1 porcja przed pójściem spać.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Q. Kiedy powinienem spożywać Whey Protein 80?

A. Zależy to od Twojego stylu życia oraz zamierzonych celów, zaleca się następujące pory przyjmowania suplementu: natychmiast po przebudzeniu/30 minut przed ćwiczeniami/natychmiast po ćwiczeniach/przed pójściem spać. Odpowiednia jest też każda inna pora dnia, w której potrzebujesz dodatkowej porcji białka.

Q. Jak wiele produktu Whey Protein 80 powinienem spożywać?

A. Zalecamy spożywanie 2-5 porcji produktu dziennie, w zależności od indywidualnych potrzeb. Jako jedną porcję rozumie się 25g (jedna miarka) koncentratu białka serwatki. Rekomendowane jest spożywanie 1g białka na kilogram masy ciała dziennie, a zatem ilość produktu możesz dostosować do własnego przypadku.

Q. Czym jest Aminogen® i dlaczego jest on zawarty w produkcie Whey Protein 80?

A. Aminogen® jest rewolucyjnym systemem roślinnym, wolnym od alergenów, który demonstruje nasze zaangażowanie w stworzenie najbardziej zawansowanej gamy produktów dla sportowców na dzisiejszym rynku.

Q. Czy każdy izolat białka serwatki jest taki sam, bez względu jakiej marki jest to produkt?

A. Jak z wieloma rzeczami w życiu, jeżeli nie zadaje się odpowiednich pytań, nie uzyska się dobrej odpowiedzi. Jakość białka, a także jego zawartość w produkcie, mogą różnić się znacznie. W dodatku, nawet jeżeli produkt nazwany jest izolatem białka serwatki, nie oznacza to, że zawiera on jedynie izolat białka. Zalecamy przeczytanie listy składników oraz wartości odżywczych w tabelach umieszczonych na produkcie, aby lepiej zrozumieć jakiej jakości wyrób kupujemy. Możemy zapewnić, iż Whey Protein 80 jest czystym izolatem białka. Firma TPW™ zobowiązuje się do prowadzenia polityki klarowności informacji oraz otwartości w odniesieniu do każdego produktu i z tego powodu prezentujemy Państwu następujące informacje: 1. Profil produktu- kompletny opis produktu, w tym nasz certyfikat jakości, miejsce wytwarzania produktu oraz gwarancję zwrotu pieniędzy. 2. Wgląd w produkt- kompletną analizę typu oraz ilości białek zawartych w produkcie. 3. Test produktu- bieżący certyfikat jakości otrzymany w wyniku analiz, które zapewniają niezależną weryfikację zawartości białka.

Q. Skąd mogę wiedzieć, że białko zawarte w produkcie, którego używam jest dobrej jakości?

A. Kluczową kwestią jest sprawdzenie zawartości białka deklarowanej na etykiecie. Szukaj koncentratu białka serwatki o zawartości c.n. 80% białka. Napój przygotowany z niearomatyzowanego, czystego koncentratu białka serwatki powinien mieć jednolitą konsystencję i naturalny, mleczny smak. Powinien dać się łatwo mieszać z wytworzeniem lekkiej pianki. Oczywiście najlepszym sposobem na sprawdzenie jakości białka są rezultaty, które przynosi spożywanie go.

Q. Czy produkt Whey Protein 80 zawiera sztuczne barwniki i aromaty?

A. Pragniemy, aby nasze produkty były jak najbardziej naturalne, a zatem nie musisz martwić się, że znajdziesz w nich sztuczne barwniki lub aromaty. Nie jest to jedynie chwyt marketingowy, ale w 100% prawda!

Q. Czy Whey Protein 80 jest odpowiedni dla wegetarian i wegan?

A. Whey Protein 80 jest odpowiedni dla wegetarian, ale nie dla wegan.

Q. Czy mogę spożywać Whey Protein 80 wraz z innymi suplementami?

A. Oczywiście tak. Zalecamy sprawdzenie wskazówek dotyczących przyjmowania każdego suplementu, który planujesz zażywać. Whey Protein 80 jest najczęściej przyjmowany wraz z takimi produktami jak Creatine, Pure Fine Oats, BCAA oraz Glutamine.

Q. Czy możliwe jest przedawkowanie białka?

A. Jeżeli nie spalasz dodatkowej ilości kalorii, którą dostarczasz sobie wraz z dodatkową porcją białka, może to doprowadzić do zwiększenia ilości tkanki tłuszczowej w Twoim organizmie. Nie zostały zauważone żadne inne efekty przedawkowania białka.

Q. Jak zrobić perfekcyjny shake białkowy z użyciem produktu Whey Protein 80?

A. Jest kilka rzeczy, o których musisz pamiętać, aby stworzyć doskonały napój białkowy. Po pierwsze, potrzebujesz dobrej jakości produktu białkowego, takiego jak Whey Protein 80. Potrzebny będzie także przyzwoity blender. Zalecamy stosowanie blendera TPW™ Master. Na początku wlewamy określoną ilość płynu do blendera. Pamiętaj, że mleko zapewnia bardziej kremowy smak, natomiast woda pozwala uniknąć wprowadzenia do napoju dodatkowej ilości tłuszczu, który zawarty jest w mleku. Następnie, wsypujemy jedną miarkę suplementu do blendera, zakręcamy pokrywkę i dobrze mieszamy. Nie jest to trudna rzecz i przestrzegając podstawowych zasad, zapewnisz sobie doskonale smakujące napoje białkowe przez lata.

Q. Skąd mogę wiedzieć ile produktu Whey Protein 80 jest zawarte w mieszance białkowej lub innej recepturze, jeżeli informacji tej nie ma podanej na etykiecie?

A. Prawda jest taka, iż w takim przypadku nie będziesz mógł tego stwierdzić. Niektóre mniej skrupulatne marki nie deklarują zawartości oraz rodzajów białka użytego w ich produktach. Różne typy białek dostępne są w różnych cenach i mogą one znacznie różnić się jakością. W „ulepszonych” produktach możliwe jest osiągnięcie określonego poziomu zawartości białka i deklarowanie tejże zawartości na etykiecie poprzez używanie różnych typów białka i zminimalizowanie ilości naturalnych składników. Jeżeli dany produkt oferuje bardzo dużą zawartość białka, a jest niewiarygodnie tani, powinieneś poważnie zakwestionować prawdziwość tych informacji. TPW™ jest jedną z kilku brytyjskich marek, które w pełni wytwarzają swoje produkty w swoich wewnętrznych zakładach, niewiele jest więc rzeczy, których nie wiemy o używanym przez nas białku i produkowanych suplementach. W dodatku, deklarujemy ilość białka zawartego w każdym wytwarzanym przez nas produkcie. Nie mamy niczego do ukrycia i oferujemy klientom pełny wgląd w skład naszych produktów.

Q. Czy znane są jakiekolwiek efekty uboczne związane ze spożywaniem Whey Protein 80?

A. Nie są znane żadne efekty uboczne spożywania produktu oprócz nadmiernych wzdęć. Pod warunkiem, że nie jesteś uczulony na nabiał lub nie możesz go przyjmować ze względu na inne zalecenia medyczne, nic złego nie powinno się wydarzyć. Jeżeli jesteś uczulony na produkty białkowe, przed rozpoczęciem spożywania określonego typu białka, skonsultuj się ze swoim lekarzem.

Q. Czy istnieją produkty spożywcze, które zawierają koncentrat białka serwatki?

A. Nie, nie istnieją żadne produkty spożywcze zawierające ten rodzaj białka. Dostępne są jedynie produkty zawierające ogólny wysoki poziom białka. Są to m.in. czerwone mięso, kurczak, indyk, ryby, jaja i ser.

Q. Jakich efektów mogę spodziewać się po spożywaniu produktu Whey Protein 80 podczas realizowania mojego planu treningowego?

A. Rezultaty różnią się w zależności od stosowanej diety, sposobu odżywiania, typu treningu i indywidulnych cech organizmu.

Q. Kto powinien odnieść korzyści na używaniu produktu Whey Protein 80?

A. Osoby budujące tkankę mięśniową i sportowcy siłowi. Sportowcy wytrzymałościowi oraz osoby będące na diecie kontrolującej wagę ciała. Osoby rozpoczynające treningi i uprawiające sporty zespołowe.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
$(function(){ $('#projector_stosowanie').addClass('cm'); })
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel