Monohydrat Kreatyny- Creatine Monohydrate
Dla WeganNIEDla WegetarianTAKBezglutenoweTAKNaturalne Aromaty i BarwnikiTAKDla DiabetykówTAKGMO FreeTAK

Monohydrat Kreatyny- Creatine Monohydrate

Bezglutenowe: TAK
Dla Diabetyków: TAK
Dla Wegan: NIE
Dla Wegetarian: TAK
GMO Free: TAK
Naturalne Aromaty i Barwniki: TAK
status_icon
Produkt niedostępny
5.00/ 5
27.00 / 1szt.
brutto
dostawa od 9,00 zł
cennik dostaw
Out Of Stock
dodaj do obserwowanych
Informacje o produkcie

100% naturalny monohydrat kreatyny.
Najwyższa jakość.
Wspomaga osiągnięcie maksymalnych efektów treningów sportowych.

MONOHYDRAT KREATYNY (CREATINE MONOHYDRATE)

 

Monohydrat kreatyny TPW™ jest najwyższej jakości suplementem kreatyny dostępnym na dzisiejszym rynku. Produkt został wyprodukowany w 100% z kreatyny bez dodatku czegokolwiek w trakcie procesu produkcyjnego. Produkt jest w 100% naturalny, a zatem posiada bardzo małe rozmiary cząstek kreatyny, aby zapewnić szybkie wchłanianie go przez organizm.

Monohydrat kreatyny jest jednym z najpopularniejszych suplementów dla osób uprawiających trening siłowy, szybkościowy lub wytrzymałościowy. Powodem tego jest fakt, iż kreatyna zwiększa efekty treningów podczas krótkotrwałych i intensywnych ćwiczeń.

  • 100% naturalny monohydrat kreatyny.
  • Najwyższa jakość
  • Wspomaga osiągnięcie maksymalnych efektów treningów sportowych.

 

Opis


Monohydrat kreatyny od firmy The Protein Works™

Monohydrat kreatyny TPW™ jest najwyższej jakości suplementem kreatyny dostępnym na dzisiejszym rynku. Produkt został wyprodukowany w 100% z kreatyny bez dodatku czegokolwiek w trakcie procesu produkcyjnego. Produkt jest w 100% naturalny, a zatem posiada bardzo małe rozmiary cząstek kreatyny, aby zapewnić szybkie wchłanianie go przez organizm.

Monohydrat kreatyny jest jednym z najpopularniejszych suplementów dla osób uprawiających trening siłowy, szybkościowy lub wytrzymałościowy. Powodem tego jest fakt, iż kreatyna zwiększa efekty treningów podczas krótkotrwałych i intensywnych ćwiczeń.

 

Monohydrat kreatyny zwiększa efekty treningów

Kreatyna jest azotowym kwasem organicznym, który naturalnie występuje w naszym organizmie. Szacuje się, że 95% kreatyny w naszym ciele znajduje się w mięśniach szkieletowych, co sprawiło, że znalazła ona zastosowanie w suplementach przeznaczonych dla sportowców. Monohydrat kreatyny jest formą suplementacyjną kreatyny, będącą przedmiotem licznych badań naukowych. Jej działanie opiera się na zwiększaniu efektywności treningowej podczas krótkotrwałych i intensywnych ćwiczeń, szczególnie popularnych wśród sportowców siłowych, wytrzymałościowych oraz szybkościowych.

 

Monohydrat kreatyny z naturalnymi aromatami

 Monohydrat kreatyny TPW™ może być łatwo dodany do Twojego napoju białkowego i jest idealnym suplementem potreningowym, kiedy Twoje ciało jest w stanie efektywniej wchłaniać składniki odżywcze. Jednak dla osób, które wolą przyjmować kreatynę TPW™ jako suplement przedtreningowy, zespół TPW™ opracował doskonałe, smakowe warianty tego produktu z wykorzystaniem w pełni naturalnych aromatów i barwników. Suplement dostępny jest w dwóch wariantach smakowych: jabłkowym oraz jagodowy, które łatwo mieszają się i tworzą owocowym napój, który czyni kreatynę bardziej przyjemną w smaku w porównaniu do naturalnej wersji produktu.

 

Rezultaty potwierdzone naukowo

Kreatyna jest jednym ze składników, nad którymi prowadzi się liczne badania naukowe w dziedzinie żywienia sportowego, a jej poniższe efekty zostały udowodnione przez niezależne testy i oficjalnie zatwierdzone przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności

  • Wykazano, iż kreatyna przyczynia się do zwiększenia efektów treningów sportowych, szczególnie opierających się na krótkich i intensywnych ćwiczeniach.

 

Gwarancja jakości monohydratu kreatyny TPW™

Jak zawsze w przypadku naszych produktów, możesz mieć 100% pewność co do jakości oraz źródła naszego wyrobu. Dostawca każdego ze składników musi przejść rygorystyczne audyty oraz kontrole zanim zostanie on zaklasyfikowany jako certyfikowany dostawca TPW™. Dokładność, jakość oraz pełna zgodność to trzy rzeczy, które są wymagane od każdego składnika naszego produktu. Jest to część naszej polityki jakości, która obejmuje każdy wytwarzany przez nas produkt i wyróżnia nas w świecie producentów żywności dla sportowców.

Produkt jest wytwarzany wewnętrznie, we własnej siedzibie TPW™ w Wielkiej Brytanii. Oferuje to niepowtarzalny poziom czystości produktu. Każdy produkt jest niezależnie certyfikowany. Nie staramy się nadmiernie ściągnąć uwagi na nasz produkt, wolimy zdać się na opinie i recenzje klientów. Monohydrat kreatyny TPW™ znajduje się w specjalnym opakowaniu umożliwiającym ponowne zamknięcie, aby zapewnić świeżość. Do każdego produktu dołączona jest DARMOWA miarka. 

WARTOŚCI ODŻYWCZE

BrakSKŁADNIKI

100% Monohydrat kreatyny 200 Mesh  
   
   
   
   

 

 

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE STOSOWANIA

 

Wielkość porcji: 5g

Zalecamy spożywanie 5g monohydratu kreatyny (2 CZARNE miarki o objętości 5ml) 1-2 razy dziennie.

Zalecane jest spożywanie monohydratu kreatyny w dwóch fazach. Z powodu nowych argumentów naukowych opowiadających się za odejściem od tzw. "okresu ładowania", stosowanie tej metody zależy od indywidualnych preferencji.

 

FAZA I:

Spożywaj 3 porcje po 5g w ciągu pierwszych 5 dni.

Spożywaj 2 porcje po 5g od 6 do 10 dnia.

Spożywaj 1 porcję po 5g od 11 do 15 dnia.

 

FAZA II:

Spożywaj 1 porcję po 3 g przez 5 tygodni.

Kiedy jeden cykl został zakończony, zrób tydzień przerwy i rozpocznij kolejny cykl od nowa.

 

WAŻNE: Przed użyciem, upewnij się, że miarka dołączona do opakowania jest CZARNA.PYTANIA I ODPOWIEDZIQ. Kiedy powinienem spożywać monohydrat kreatyny?

A. Zależy to od Twojego stylu życia i przyjętych celów treningowych. Zalecamy spożywanie produktu zgodnie z powyższymi wskazówkami.

Q. Czym jest kreatyna?

A. Kreatyna jest związkiem, który jest wytwarzany naturalnie w organizmie i stanowi główne źródło energii dla mięśni.

Q. Czy kreatyna znajduje się w naturalnych produktach spożywczych?

A. Tak, wiele produktów zawiera kreatynę. Są to między innymi tuńczyk, łosoś oraz wołowina. Jednakże, zawartość kreatyny w tych produktach jest niższa niż zalecana przez badania naukowe dawka, która wspomaga osiągnięcie efektów treningowych. Z tego powodu, eksperci zalecają zażywanie suplementu kreatyny jako jedynego skutecznego sposobu, który dostarcza wystarczająco dużo kreatyny, aby wspomagać tworzenie się ATP w mięśniach.

Q. Słyszałem, że podczas przyjmowania kreatyny konieczne jest picie dużej ilości wody. Czy to prawda?

A. Podczas spożywania monohydratu kreatyny, staraj się pić tak dużo wody jak to możliwe. Jeżeli nie jesteś odpowiednio nawodniony, kreatyna nie będzie prawidłowo wchłaniana, a co za tym idzie- rezultaty jej przyjmowania będą słabsze.

Q. Jakie są główne przesłanki ku spożywaniu kreatyny?

A. Wspomaganie zwiększenia masy mięśniowej, wzmocnienie efektów treningów podczas intensywnych ćwiczeń oraz zwiększenie ilości energii i skrócenie okresu regeneracji.

Q. Jaka jest różnica pomiędzy suplementem monohydratu kreatyny w proszku a suplementem w tabletkach?

A. Kreatyna w proszku jest szybciej wchłaniana do krwioobiegu niż kreatyna w tabletce. Tabletki często zawierają otoczkę, która spowalnia szybkość absorpcji składnika przez organizm.

Q. Czy w wyniku przyjmowania monohydratu kreatyny można zyskać na wadze?

A. Nie, kreatyna jest produktem, który nie zawiera kalorii więc bezpośrednio nie wpływa na zwiększenie wagi ciała. Jednak w połączeniu z odpowiednią dietą wspomaga tworzenie tkanki mięśniowej.

Q. Czy istnieją korzyści zdrowotne związane z przyjmowaniem jednowodnej kreatyny?

A. Kreatyna posiada właściwości antyoksydacyjne oraz ochrania komórki nerwowe.

Q. Czy każdy suplement monohydratu kreatyny jest taki sam, bez względu na jego markę?

A. Jak z wieloma rzeczami w życiu, jeżeli nie zadaje się odpowiednich pytań, nie uzyska się dobrej odpowiedzi. Jakość składników może znacznie się różnić i wpływać na zróżnicowanie siły działania. W dodatku, nawet jeżeli produkt nazwany jest czystym, nie oznacza to koniecznie, że taki właśnie jest. Zalecamy przeczytanie listy składników oraz wartości odżywczych w tabelach umieszczonych na produkcie, aby lepiej zrozumieć jakiej jakości wyrób kupujemy. Możemy zapewnić, iż nasze produkty są w 100% produktami bez dodatków. Firma TPW™ zobowiązuje się do prowadzenia polityki klarowności informacji oraz otwartości w odniesieniu do każdego produktu i z tego powodu prezentujemy Państwu profil produktu, który zawiera kompletny opis produktu, w tym nasz certyfikat jakości, miejsce wytwarzania produktu.

Q. Czy produkt TPW™ Creatine Monohydrate jest odpowiedni dla wegetarian i wegan?

A. Tak, produkt jest odpowiedni zarówno dla wegetarian, jak i wegan.

Q. Czy mogę spożywać kreatynę wraz z innymi suplementami?

A. Tak, przyjmowanie kreatyny z innymi suplementami jest możliwe. Aby zwiększyć ilość kreatyny dostarczanej do mięśni, zaleca się spożywanie jej wraz z cukrami prostymi, np. dekstrozą. Podczas zażywania suplementu kreatyny rekomenduje się także ograniczenie spożywania kofeiny do jak najmniejszej ilości.

Q. Czy istnieją jakiekolwiek efekty uboczne związane z przyjmowaniem monohydratu kreatyny?

A. Nie są znane żadne efekty uboczne związane z przyjmowaniem tego produktu TPW™. Jednakże, niektóre osoby mogą doświadczyć lekkich problemów natury żołądkowej. Jeżeli wystąpią tego typu dolegliwości, należy przerwać kurację na 7 dni i ponownie rozpocząć ją z mniejszą dawką.

Q. Kto powinien odnieść korzyści ze spożywania jednowodnej kreatyny?

A. Osoby budujące tkankę mięśniową oraz sportowcy siłowi. Osoby rozpoczynające treningi.

Opinie użytkowników
Ilość opinii: 5 Średnia ocena: 5.00
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Kupiłem już drugi raz i jestem bardzo zadowolony. Nie ma smaku, łatwo się rozpuszcza.
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Dosyć dobrze rozpuszczalna, smak obojętny. Kupiłem kilka razy i nie mam się do czego przyczepić.
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Łatwo rozpuszczalna, bez smaku. Dobre efekty
Ocena: Ocena: 5
Autor:
szybko i dobże rozpuszczalna kreatyna bez inwazyjnego smaku dająca dobry wzrost siły mięśniowej.
Opinia naszego klienta w Opineo
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
$(function(){ $('#projector_stosowanie').addClass('cm'); })
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel