Izolat Białka Diet Whey Isolate 97 Krem Waniliowy
Dla WeganNIEDla WegetarianTAKBezglutenoweTAKNaturalne Aromaty i BarwnikiTAKDla DiabetykówTAKGMO FreeTAK

Izolat Białka Diet Whey Isolate 97 Krem Waniliowy

Bezglutenowe: TAK
Dla Diabetyków: TAK
Dla Wegan: NIE
Dla Wegetarian: TAK
GMO Free: TAK
Naturalne Aromaty i Barwniki: TAK
status_icon
Produkt niedostępny
5.00/ 5
149.00 / 1szt.
brutto
dostawa od 9,00 zł
cennik dostaw
Out Of Stock
dodaj do obserwowanych
Informacje o produkcie

 Diet Whey Isolate 97 zawiera mniej niż 1g tłuszczu i mniej niż 1g węglowodanów.
Produkowany z najwyższej jakości izolatu białka serwatki, zawiera szeroką gamę aminokwasów.
Diet Whey Isolate 97 jest produkowany ze słodkiego sera wegetariańskiego.

DIET WHEY ISOLATE 97

Diet Whey Isolate 97 jest najwyższej czystości izolatem białka serwatki znanym z powodu najwyższej zawartości białka oraz najniższej zawartości węglowodanów oraz tłuszczu w gamie produktów oferowanych dla sportowej diety. Produkt został stworzony specjalnie dla wszystkich osób będących na diecie oraz chcących zmniejszyć ilość przyjmowanych kalorii. Diet Whey Isolate 97 zawiera przełomową, opatentowaną technologię enzymatyczną o nazwie AMINOGEN® w celu jeszcze lepszego udoskonalenia jego receptury.

Diet Whey Isolate 97 zawiera mniej niż 1 gram tłuszczu i mniej niż 1 gram węglowodanów w jednej porcji. Produkowany z najwyższej jakości izolatu białka serwatki, zawiera szeroką gamę aminokwasów. Diet Whay Isolate 97 jest produkowany przy użyciu technologii membranowej, aby stworzyć w pełni czystą formę białka serwatki i usunąć laktozę, węglowodany, kalorie oraz kazeinę.

Opis

Unikatowy system enzymatyczny AMINOGEN®

Wszystkie produkty spod znaku TPW™ są produkowane z uwzględnieniem najnowszych badań oraz technologii dotyczących diet treningowych. Diet Whey Isolate 97 został wyposażony w przełomowy system enzymatyczny o nazwie AMINOGEN®. Ten rewolucyjny system jest oparty na składnikach pochodzenia roślinnego i wolny od alergenów, kolejny raz potwierdzając tym samym nasze zaangażowanie w tworzeniu najbardziej zaawansowanych receptur produktów diety sportowej istniejących na dzisiejszym rynku. Jakość każdego suplementu białkowego zależy od zawartości aminokwasów. Są one cegiełkami budującymi białka. Aby białko mogło być użytecznie wykorzystane przez nasze ciało, musi ono najpierw zostać rozbite na krótsze łańcuchy aminokwasowe. A zatem, kiedy przyjmujemy suplement białkowy, ciało zabiera się do pracy, aby rozbić długie łańcuchy białkowe na krótsze, możliwe do strawienia struktury, które będą wykorzystane w procesach fizycznych, takich jak wzrost, czy regeneracja.

 

Kluczowe cechy Diet Whey Isolate 97

Wysokiej jakości produkt, jakim jest Diet Whey Isolate 97 jest poddawany procesowi przemysłowemu, w którym białko jest otrzymywane bezpośrednio z odtłuszczonego mleka używając technologii membranowej w niskiej temperaturze. Składają się na to dwa procesy: mikrofiltracja oraz ultrafiltracja. Pozwala to na ostateczne otrzymanie bardzo czystego produktu bez zawartości laktozy, węglowodanów, kalorii oraz kazeiny. Składniki te zostają wyeliminowane z izolatu białkowego, a ostateczne białko charakteryzuje się najwyższą czystością.

 

Diet Whey Isolate 97 i naturalne aromaty

Shake białkowy Diet Whey Isolate 97 jest produkowany ze słodkiego sera wegetariańskiego, otrzymywanego bezpośrednio od czołowych producentów produktów białkowych w Europie. Produkt wytwarzany jest w Wielkiej Brytanii z wykorzystaniem powszechnie znanych i docenianych, w pełni naturalnych barwników oraz aromatów, aby zapewnić najwyższą jakość produktu. Podczas produkcji nie są używane żadne wypełniacze, czy zagęszczacze, co gwarantuje w pełni czysty produkt. Ponieważ wszystkie produkty są wytwarzanie jedynie przez nas, izolat białka jest produktem doskonałym pod względem świeżości.

 

Diet Whey Isolate 97- produkt o najwyższej jakości!

Diet Whey Isolate 97 jest suplementem białkowym o najwyższej czystości, którego jakość jest niedościgniona. W celu zwiększenia rezultatów utraty wagi, zalecamy stosowanie produktu w połączeniu z programem treningowym i zbilansowaną dietą. W dodatku, polecić możemy także całą gamę innym produktów- suplementów TPW™, które mogą być przyjmowane wraz z Diet Whey Isolate 97. Są to m.in. CLA, Green Tea Ultra oraz Whey & Oat Crisp Flapjack bars (batoniki zbożowe). Pomogą Ci one osiągnąć lepsze rezultaty w staraniach, które są związane z chęcią utraty wagi.

Produkty TPW™ zapewniają najwyższą jakość i są źródłem zaopatrzenia w białko. Dostawca każdego ze składników musi przejść rygorystyczne audyty oraz kontrole zanim zostanie on zaklasyfikowany jako certyfikowany dostawca TPW™. Dokładność, jakość oraz pełna zgodność to trzy rzeczy, które są wymagane od każdego składnika naszego produktu. Jest to część naszej polityki jakości, która obejmuje każdy wytwarzany przez nas produkt i wyróżnia nas w świecie producentów sportowej żywności.

Warto zauważyć, iż produkt jest wytwarzany wewnętrznie w zakładach The Protein Works™. Jest on zapakowany w foliową torbę z możliwością ponownego zamknięcia, aby zapewnić świeżość. Do każdego produktu dołączona jest miarka.WARTOŚCI ODŻYWCZE


WARTOŚCI ODŻYWCZE – W PRZELICZENIU NA PORCJĘ

Wartość: porcja 30g
Energia (kJ) 505
Energia (kcal) 117
Tłuszcz (g) 0.4
Tłuszcze nasycone (g) 0.0
Węglowodany (g) 1.0
W tym cukry (g) 0.5
Białko (g) 27.9

SKŁADNIKI


Shake bananowy

Niedenaturowany Izolat białka serwatki 97 (Mleko)  
Naturalne aromaty  
Naturalny barwnik (Kurkuma)  
Aminogen®  
Sweetener (Sucralose®)  
Emulgator (Lecytyna sojowa)  
   
Alergeny – Patrz produkty zaznaczone na pomarańczowy  


WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE UŻYCIAPorcja: 30g (Jedna czubata łyżka 70ml)

Dodaj 30g (jedna czubata łyżka 70ml) i 150ml - 200ml wody lub mleka do Twojego blendera TPW™. Zmiksuj i wypij.

Zaleca się spożywanie 3-5 porcji dziennie.

  • 1 porcja między posiłkami
  • 1 porcja przed pójściem spać

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI


Q. Kiedy powinienem spożywać Diet Whey Isolate 97?

A. Zależy to od Twojego stylu życia oraz zamierzonych celów, zaleca się następujące pory przyjmowania suplementu: natychmiast po przebudzeniu/30 minut przed ćwiczeniami/natychmiast po ćwiczeniach/przed pójściem spać. Odpowiednia jest też każda inna pora dnia, w której potrzebujesz dodatkowej porcji białka.

Q. Czy każdy izolat białka serwatki jest taki sam, bez względu jakiej marki jest to produkt?

A. Jak z wieloma rzeczami w życiu, jeżeli nie zadaje się odpowiednich pytań, nie uzyska się dobrej odpowiedzi. Jakość białka, a także jego zawartość w produkcie, mogą różnić się znacznie. W dodatku, nawet jeżeli produkt nazwany jest izolatem białka serwatki, nie oznacza to, że zawiera on jedynie izolat białka. Zalecamy przeczytanie listy składników oraz wartości odżywczych w tabelach umieszczonych na produkcie, aby lepiej zrozumieć jakiej jakości wyrób kupujemy. Możemy zapewnić, iż Diet Whey Isolate 97 jest czystym izolatem białka. Firma TPW™ zobowiązuje się do prowadzenia polityki klarowności informacji oraz otwartości w odniesieniu do każdego produktu i z tego powodu prezentujemy Państwu następujące informacje: 1. Profil produktu- kompletny opis produktu, w tym nasz certyfikat jakości, miejsce wytwarzania produktu oraz gwarancję zwrotu pieniędzy. 2. Wgląd w produkt- kompletną analizę typu oraz ilości białek zawartych w produkcie. 3. Test produktu- bieżący certyfikat jakości otrzymany w wyniku analiz, które zapewniają niezależną weryfikację zawartości białka.

Q. Skąd mogę wiedzieć, czy białko zawarte w produkcie, którego używam jest białkiem dobrej jakości?

A. Kluczowe w tej kwestii jest sprawdzenie zawartości białka w produkcie na etykiecie. Szukaj produktów zawierających czysty izolat białka serwatki o zawartości minimum 97% białka. Izolat białka serwatki o najwyższej czystości, bez aromatów powinien być w pełni płynny i mieć naturalny mleczny smak. Powinien łatwo się mieszać z powstawaniem niewielkiej ilości pianki. Oczywiście, najlepszym sposobem sprawdzenia jakości produktu jest obserwowanie rezultatów, które pojawiają się w wyniku jego stosowania.

Q. Czy wasz aromatyzowany suplement białka serwatki zawiera sztuczne barwniki i aromaty?

A. Większość suplementów białkowych na dzisiejszym rynku jest produkowanych z użyciem sztucznych barwników i aromatów. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia czystości naszych produktów, dlatego też używamy jedynie naturalnych aromatów i barwników, nie ukrywając absolutnie niczego. Nie tylko jest to lepsze dla Twojego ciała, ale także nadaje Twojemu shake’owi bardziej naturalny smak.

Q. Co oznaczają zwroty "dry basis" (“sucha masa”) oraz "as-is" (“masa rzeczywista”) w odniesieniu do zawartości białka?

A. Kiedy na etykiecie suplementu białkowego widnieje zwrot “sucha masa” oznacza on, iż obecność wody jest wliczona w ogólną masę białka zawartego w produkcie. Zawartość wody w suplementach białkowych wynosi zazwyczaj około 4%. Jednakże, kiedy zawartość białka jest opatrzona zwrotem „as-is”, oznacza to, iż jest ona podana bez uwzględnienia zawartości wody. Innymi słowami, jest to rzeczywista masa białka, którą dostarczysz swojemu organizmowi. Z powodu, iż ceny serwatki wzrastają znacznie w ostatnich latach z powodu dużego zapotrzebowania na produkty żywienia dla sportowców, niektóre marki mogą nie podawać prawdziwej wartości ilości białka w ich produktach. Firma TPW™ wierzy w skuteczność jawności i przejrzystości informacji, aby dać klientowi najwyższą pewność podczas wyboru suplementu białkowego. Na każdym naszym produkcie możesz odczytać zarówno zawartość suchej masy, jak i masy rzeczywistej. Jeszcze raz należy powtórzyć, wszystko zależy od tego, czy wiemy jak szukać odpowiedniego produktu.

Q. Czy Diet Whey Isolate 97 jest odpowiedni dla wegetarian i wegan?

A. Diet Whey Isolate 97 jest odpowiedni dla wegetarian, ale nie dla wegan.

Q. Czy mogę przyjmować Diet Whey Isolate 97 z innymi suplementami?

A. Odpowiedzią na to pytanie jest oczywiście tak. Zalecamy sprawdzenie wskazówek dotyczących przyjmowania każdego suplementu, który planujesz zażywać.

Q. Jakich efektów powinienem się spodziewać podczas włączenia produktu Diet Whey Isolate 97 do mojego planu treningowego?

A. Diet Whey Isolate 97 jest idealnym suplementem dla każdej osoby, która chce zmniejszyć ilość przyjmowanych kalorii, a jednocześnie zapewnić odpowiednią dawkę białka w codziennej diecie.

Q. Kto powinien skorzystać na przyjmowaniu produktu Diet Whey Isolate 97?

A. Jest to idealny produkt dla każdej osoby, która chciałaby przejść na dietę, a jednocześnie zapewnić sobie odpowiednią ilość białka w trakcie okresów intensywnych treningów i ćwiczeń. Oczywiście jest to także suplement odpowiedni dla każdego, kto chce uniknąć sztucznych produktów w swojej diecie.Opinie użytkowników
Ilość opinii: 1 Średnia ocena: 5.00
Ocena: Ocena: 5
Autor:
Produkt bardzo dobry, smak waniliowy smaczny, dobrze się rozpuszcza.
Opinia naszego klienta w Opineo
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
$(function(){ $('#projector_stosowanie').addClass('cm'); })
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel