Aminokwasy 2:1:1 iBCAA Powder Smak Naturalny
Dla WeganNIEDla WegetarianNIEBezglutenoweTAKNaturalne Aromaty i BarwnikiTAKDla DiabetykówTAKGMO FreeTAK

Aminokwasy 2:1:1 iBCAA Powder Smak Naturalny

Bezglutenowe: TAK
Dla Diabetyków: TAK
Dla Wegan: NIE
Dla Wegetarian: NIE
GMO Free: TAK
Naturalne Aromaty i Barwniki: TAK
status_icon
Produkt dostępny w bardzo małej ilości
Smak Naturalny
250 g
=
109.00 / 1szt.
brutto
dostawa od 12,00 zł
cennik dostaw
In stock
dodaj do obserwowanych
Informacje o produkcie

 

iBCAA

(Instantised Branch Chain Amino Acids)Produkt łatwo rozpuszczalny (instantyzowany) dla lepszego mieszania. Poparta badaniami, optymalna mieszanka aminokwasów w stosunku 2:1:1. Wspomaga wzrost oraz odbudowę mięśni.

iBCAA firmy TPW™ to łatwo rozpuszczalna mieszanka aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA). Jest jednym z niewielu suplementów premium na polskim rynku. Produkt zawiera optymalne połączenie trzech aminokwasów- leucyny, izoleucyny oraz waliny w stosunku 2:1:1. Ponadto dzięki procesowi instantyzowania jest bardzo łatwo rozpuszczalny w porównaniu z resztą produktów dostępnych na rynku. Mieszanka TPW™ jest dostępna w unikatowych wariantach smakowych, a także w wariancie naturalnym.

Leucyna, izoleucyna oraz walina to trzy kluczowe aminokwasy tworzące 1/3 białek w obrębie mięśni i odgrywające istotną rolę w syntezie białek. Fakt ten czyni iBCAA produktem niezbędnym do budowy oraz utrzymania masy mięśniowej, wspomagania procesów regeneracji mięśni oraz zapobiegania uszkodzeniom mięśni.

  • Produkt łatwo rozpuszczalny (instantyzowany) dla lepszego mieszania.
  • Poparta badaniami, optymalna mieszanka aminokwasów w stosunku 2:1:1.
  • Wspomaga wzrost oraz odbudowę mięśni.

 

OPIS


Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach- 2:1:1

Instantyzowana mieszanka aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach (iBCAA) od firmy TPW™ zawiera w sobie leucynę, izoleucynę oraz walinę, które są znane ze swoich właściwości wspomagających budowanie i regenerację mięśni, a także ze swojej zdolności do zapobiegania uszkodzeniom mięśni w czasie treningów. Podczas okresu intensywnych ćwiczeń, organizm może znaleźć stać się podatny na uszkodzenia mięśni. Wtedy z pomocą przychodzą aminokwasy rozgałęzione iBCAA, które są wchłaniane bezpośrednio do tkanki mięśniowej i są szybko metabolizowane. Spożywanie ich przed i w trakcie treningu pomaga zapobiegać tym uszkodzeniom i zapewnić, że mięśnie pozostaną w lepszej kondycji podczas treningów.

 

BCAAs dla Twoich mięśni

Badania udowodniły, że instantyzowane aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (iBCAA) posiadają imponujące właściwości związane z budową mięśni w szczególności, gdy są zażywane po intensywnych treningach. Mieszanka aminokwasów TPW™ została stworzona w optymalnym stosunku każdego z nich- 2:1:1 (leucyna:izoleucyna:walina) i jest szczególnie istotna w okresie potreningowym. Badania pokazały, że leucyna (dominujący składnik naszego produktu) może zwiększyć syntezę białek aż o 33%. Synteza białek to proces dzięki któremu mięśnie zyskują białko konieczne do ich wzrostu oraz regeneracji, a zatem potreningowa suplementacja produktem iBCAA może być szczególnie istotna dla tych którzy chcą zbudować masę mięśniową lub tych redukujących masę ciała i chcących utrzymać swoje mięśnie.

 

Instantyzowana mieszanka BCAAs – Produkcja z użyciem najnowszej techniki

Istotną rzeczą jest zauważenie fundamentalnej różnicy pomiędzy produktami reklamowanymi jako “BCAA” i “iBCAA”. Litera „i” oznacza tutaj, że produkt został instantyzowany, co oznacza, iż nasze BCAA zostało poddane wysokotechnologicznemu procesowi produkcji. Jest to zapewnienie, że podczas mieszania z wodą, produkt ulegnie w pełni rozpuszczeniu. Standardowe, tańsze mieszanki BCAA podczas mieszania z wodą nie są w stanie w pełni się rozpuścić i grudki produktu pływają na powierzchni cieczy. Czyni to produkt nie tylko trudniejszym do spożycia, ale sprawia także, że aminokwasy później docierają do mięśni. Firma TPW™ produkuje tylko i wyłącznie mieszankę iBCAA, co- jak wierzymy- przyczyni się osiągnięcia najlepszych rezultatów jej spożywania przez naszych klientów.

BCAA z naturalnymi aromatami

Podczas gdy działanie aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach jest poparte wieloletnimi badaniami, jest także wiadome, iż posiadają one nieco gorzki smak i nie mieszają się zbyt dobrze. To właśnie dlatego, firma TPW™ zapewnia, że nasz najwyższej jakości produkt iBCAA jest instantyzowany w celu zagwarantowania łatwego mieszania i rozpuszczania się podczas dodawania do każdego białkowego shake’a. Ponadto dla osób, które chcą spożywać produkt przed lub w trakcie treningu bez dodatków, zespół rozwoju firmy TPW™ zaprojektował smakowe warianty produktu iBCAA. Wśród nich są obecnie dostępne smaki: jagodowy, pomarańczowy oraz smak zielonego jabłka. Produkowana z użyciem naszych unikatowych, naturalnych barwników i aromatów. Ze smakowej mieszanki iBCAA w połączeniu z wodą powstaje smaczny i odświeżający napój owocowy.Gwarancja najwyższej jakości iBCAA

Jak zawsze w przypadku naszych produktów, możesz mieć 100% pewność w odniesieniu do jakości oraz źródła naszego wyrobu. Dostawca każdego ze składników musi przejść rygorystyczne audyty oraz kontrole zanim zostanie on zaklasyfikowany jako certyfikowany dostawca TPW™. Dokładność, jakość oraz pełna zgodność to trzy rzeczy, które są wymagane od każdego składnika naszego produktu. Jest to część naszej polityki jakości, która obejmuje każdy wytwarzany przez nas produkt i wyróżnia nas w świecie producentów żywności dla sportowców.

Warto zauważyć, iż produkt jest wytwarzany wewnętrznie w zakładach The Protein Works™. Jest on zapakowany w foliową torbę z możliwością ponownego zamknięcia, aby zapewnić świeżość. Do każdego produktu dołączona jest miarka.

 

WARTOŚCI ODŻYWCZE

 

Brak

SKŁADNIKI

Smak jagodowy

IBCAA (w stosunku 2:1:1 – leucyna, izoleucyna, walina)  
Naturalny aromat jagodowy  
Naturalny barwnik – antocyjany z buraka czerwonego  
Substancja słodząca (Sucralose®)  
Lecytyna sojowa (substancja instatyzująca)  
Kwas cytrynowy  

 

 

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE UŻYCIA

Wielkość porcji: 5g (dwie średnie czarne miarki)

Zalecamy spożywanie 5g produktu 2-4 razy dziennie. Dodaj dwie średnie czarne miarki produktu (5g) do 100ml-150ml wody lub soku i umieść w swoim blenderze TPW™ Master. Wymieszaj i wypij.UWAGA: Przed użyciem, upewnij się, że miarka dołączona do produktu jest CZARNA.

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

 

Q. Kiedy powinienem spożywać iBCAA?

A. Zależy to od Twojego stylu życia oraz założonych celów. Zalecamy spożywanie 5g produktu 2-4 razy dziennie, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Q. Jakie są główne przesłanki ku spożywaniu iBCAA?

A. Poprawa efektów ćwiczeń sportowych i zredukowanie zmęczenia mięśni podczas intensywnego treningu.

Q. Jak smakuje iBCAA?

A. Jeżeli korzystasz z bezsmakowej wersji iBCAA to produkt może smakować nieco gorzko, a zatem najlepiej jest go wymieszać z sokiem lub ulubionym napojem białkowym. Smakowe warianty iBCAA w połączeniu z wodą smakują jak odświeżający napój owocowy.

 

Q. Czy istnieją jakieś szczególne korzyści zdrowotne związane ze spożywaniem iBCAA?

A. Badania pokazały, że suplementacja produktem iBCAA pomaga zbudować masę mięśniową oraz zredukować tkankę tłuszczową.

Q. Czy wszystkie produkty iBCAA są takie same, bez względu na ich markę?

A. Jak z wieloma rzeczami w życiu, jeżeli nie zadaje się odpowiednich pytań, nie uzyska się dobrej odpowiedzi. Jakość składników może znacznie się różnić i wpływać na zróżnicowanie siły działania. W dodatku, nawet jeżeli produkt nazwany jest czystym, nie oznacza to koniecznie, że taki właśnie jest. Zalecamy czytanie składników oraz wartości odżywczych w tabelach umieszczonych na produkcie, aby lepiej zrozumieć jakiej jakości wyrób kupujemy. Możemy zapewnić, iż nasze produkty są w 100% produktami bez dodatków. Firma TPW™ zobowiązuje się do prowadzenia polityki klarowności informacji oraz otwartości w odniesieniu do każdego produktu i z tego powodu prezentujemy Państwu profil produktu, który zawiera kompletny opis produktu, w tym nasz certyfikat jakości, miejsce wytwarzania produktu.

Q. Skąd mogę wiedzieć, że produkt iBCAA, który kupuję jest dobrej jakości?

A. Przejrzyj certyfikat analizy jakości produktu, który da Ci pewność, iż to co kupujesz jest naprawdę tym, czym wydaje się być.

Q. Czy produkt iBCAA jest odpowiedni dla wegan i wegetarian?

A. Nie, niestety produkt nie jest odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Q. Czy mogę spożywać iBCAA z innymi suplementami?

A. Tak. Zalecamy, aby za każdym razem sprawdzić wskazówki dotyczące dawkowania każdego produktu, jeżeli planujesz połączenie zażywania różnych suplementów. iBCAA jest zazwyczaj przyjmowany jako suplement dodatkowy.

Q. Czy istnieją jakieś efekty uboczne przyjmowania iBCAA?

A. Nie są znane żadne efekty uboczne związane ze stosowaniem TPW™ iBCAA.

Q. Czym jest iBCAA?

A. iBCAA (instantyzowane aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach) to łatwo rozpuszczalne połączenie aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach, która zawiera leucynę, izoleucynę oraz walinę w stosunku 2:1:1.

Q. Czy naturalne pokarmy zawierają BCAA?

A. Tak. Nabiał oraz czerwone mięso to dobre źródło BCAA.

Q. Co sprawia, że produkt iBCAA jest rozpuszczalny?

A. Lecytyna sojowa jest czynnikiem, który czyni proszek rozpuszczalnym w celu łatwego mieszania.

Q. Jakich efektów powinienem spodziewać się po spożywaniu iBCAA wraz z regularnymi treningami?

A. Rezultaty różnią się w zależności od diety, typu treningu oraz indywidualnych cech organizmu. Przeciętnie, produkt wspiera stymulację syntezy protein w mięśniach i redukuje uszkodzenia mięśni. iBCAA pomaga także zapobiegać zmęczeniu oraz poprawia ogólną koncentrację i nastrój.

Q. Kto powinien odnieść korzyści ze stosowania iBCAA?

A. Osoby pragnące zbudować tkankę mięśniową oraz sportowcy siłowi. Sportowcy wytrzymałościowi. Osoby, które rozpoczynają treningi. Osoby uprawiające sporty zespołowe. Wszyscy ci, którzy są zaangażowani w regularne, intensywne treningi i ćwiczenia.

 

Parametry techniczne:
Smak:
Smak Naturalny
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
$(function(){ $('#projector_stosowanie').addClass('cm'); })
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel